bugün

başbakanın gazetecilere soru sorduğu açıklamadır.
dün çapulcu dedi, şimdi vatandaşım diyor. Bu kadar kıvırma olmaz lan. Dansöz gibi.
göz altı torbaları taşak gibi olmuş başbakan görmemizi sağlayan konuşmadır. sanırım muhteremin gecesi biraz uykusuz geçti.
(bkz: tencere tava hepsi hava)
uykusuz, tedirgin... hala alkol diyo hiç değişmeyecek bu adam amk ya.
daha önceden verilen metinleri okuyan gazetecileri gördüğümüzdür.

sosyetik bir diziden replikle cevap vermek istiyorum.

+ birazdan gazateciler gelecek efendim. bahçeye alırsak daha rahat oluruz.
- konuştun mu gazatecilerle, istediğimizin dışında bir soru gelmeyecek.
+ konuştum. bizim verdiğimiz metin dışında soru sormayacaklar.
basireti bağlanmış, kontrolünü kaybetmiş, tutunacak dal arıyor bariz görünmekte. içten içe bir korku içinde. reuters'le ilgili kadın gazeteciyle birebir tartışmaya girecek kadar zor durumda. olayları hala cumhuriyet mitingi olarak görmekte çok acayip.
aşırı ayran almış akşamdan kalma atarlı ergen açıklamasıdır.
diktatörlüğümü korumak için bu ülkeyi iç savaşa sürüklemekten asla çekinmem mesajı vermiştir.
reuters muhabiri kadının büyük bir cesaretle sorduğu soru karşısında her zamanki çirkef üslubuyla halkın %50sini zorla evlerinde tuttuklarını söyledi. halkı birbirine kırdırmaktan çekinmeyecek, çok tehlikeli zihniyette birinin söylemleri bunlar.
router haber ajansını temsil eden gazeteci kadın harici, hiçbir gazeteci düzgün soru bile soramamıştır korkudan. O kadına da cevap verirken çok fena baktı zaten.
-bilmemkaç senede şu kadar km yol yaptık
cümlesi geçmeyen konuşmadır.

geri kalan kısım hep aynı..
Bu olay organize içeriden ve dışarıdan bağlantıları var.

10 ay sonra sandık var. Biz antidemokratik isek milletim cevabını verir

Başbakan kaçıyor diyorlar oysa ziyaretlerimiz aylar öncesinden planlandı.

istihbarat teşkilatı çalışıyor. Bunlarla hesaplaşacağız..

Erdoğan tencere tava çalıp korna çalarak eylem yapan halkla ilgili: 'Tencere tava hep aynı hava' dedi

Borsa iner çıkar, her zaman istikrarlı çizgi takip etmez.

Firmalar reklamlarını olaylar nedeniyle kesiyorsa onlar da bunun bedelini çok ağır öderler.

Bizim evlerinde zorla tuttuğumuz yüzde 50 var.

1 milyon kişiyi sokağa mı dökelim.

sosyal medya baş belası,

alkol alanlar alkolik,

ayyaşlar,

çapulcular,

darbeciler,

ergenekoncular,

sürekli laf yetiştiren, her şeye bir kılıf bulan, hiç bir hatasını kabul etmeyen bir başbakan tarafından yönetiliyor bu ülke. bir diktatör tarafından.
sıçtık hala sıvıyoruz tarzında olan bir açıklamadır.
güncel Önemli Başlıklar