1. 1.
  insanın psikolojisini bozan erkektir ama bir yandan da helal olsun dedirtir.

  bugün bir bebeyle sohbet ediyoruz fakültede ilk senesi tipi de masum gibi duruyor mk dedim bu da benim gibi sap iki sohbet ederiz. belkinem birbirimizin yaralarını sararız eksik yönlerimizi birbirimize söyleriz sigara bitene kadar birbirimizin dert ortağı oluruz. ben ağzımı açar açmaz çocuk başladı yok şunu s*ktim yok bunu inlettim daha okul açılır açılmaz ilk gün birini tavladım verdim küsküyü diyor anlatırken de çok rahat. inanmıyorum tabi ben. diyor ulan fakültede s*kmediğim kız kalmadı aq bütün kaşarlar buraya gelmiş diyor dedim yuh aq ne ara götürdün o kadar kızı. biz daha karşı kaldırımdaki kızı kesemiyoruz. siz uyuyun ne motorlar var diyor açtı bu enik watsabı bir sürü karı kız mesajları gösteriyor ulan en üstteki kız yeni mesaj atmış ne zaman gelcen, belli olmaz azdın dimi yazmış çocuk, kızın mesajı gördüm kendimden utandım o günkü gibi s*kmeni istiyorum yine yazmış. çocuk gösteriyor aq aşağı indikçe iniyor watsap bitmiyor lan alayı karı kız benim wapsap da kaydıramazsın bile rehberde 10 kişi var 9 u akraba aq .o değil benim gözüme kestirdiğim kız vardı yeni gelenlerden onun bile numarası var konuşmuş onla da. aq lan benim moral bi bozuldu çocuk da çok ahım şahım tip yok ama ses tonu jest mimiği falan sevdiriyo kendini puşt değişik tılsımı var mk masum diye gittim moralimi bozdu puşt. numaramı verdim şu abine de bir şeyler yaparsın şöyle kıyıdan köşeden bizi de istihdam edersin dedim bakalım yaparız tabi abi ayıpsın dedi. olum son senem toplamda 2 kızla zar zor çıkabildim onlarda vermedi zaten aq. bebe 3 haftada 7 kızla yatmış. son sigaradan da bir fırt çektik 3-4 tane kız geldi bunun yanına aldı götürdü bebe. ama helal olsun lan. belki bize de bir şeyler yapar gençliğim bitiyor aq. biz ayakta uyuyalım aq elalem neler yapıyor.
  4 ... amuniyimgardas
 2. 2.
  Basit bir matematikle 3 güne 1 kız düşüyor.
  ... alakasiz entry
 3. 3.
  Kardeşim o muhabbet anında aradan seni de çıkarabilirmiş, şanslıymışsın.
  2 ... koca gotlu ogretim uyesi
 4. 4.
  (bkz: std)

  sayı önemli değil aslında ama yüzleri geçmiş birisi olarak anlatıyım. bu denli seri değişim seçiciliği sıfıra indirmekle mümkün. bu da kokar mokar tok tutar diyerek mümkün..

  sonra ağlamayın hpv var bilmemne var diye. seçici olun biraz.
  ... tofu
 5. 5.
  günde yapanı var. büyük meziyet olarak görülmemelidir.
  1 ... blitzz
 6. 6.
  yorganı açık unutan sözlüğe giriyor.
  -1 ... masklavi
 7. 7.
  eğer ki rekor denemesiyse vasat bir playboydur. üstüne üstlük listedeki kızların kenar mahalle dilberi ya da türbanlı olduğunu göz önüne alırsak boşversin bu çapkınlık işlerini.
  1 ... eddie gluskin
 8. 8.
  Aradığınız sadece cinsellikse kolaylıkla bulabilirsiniz.

  Ben çok daha fazlasını arıyorum..

  Beraber çocuk büyütebileceğim, sırtımı hiç düşünmeden dönebileceğim, hayatımı ona adayabileceğim bir kadın arıyorum.

  Yoksa isteyen istediğiyle yatsın zerre umrumda değil.
  3 -1 ... rosadolujoee