bugün

Bu ülke türkiyedir. millet, kilometrelerce öteden nokta atisi yapip saatte bilmem kac km hizla giden ucaginizi avlar. siz bütün radarlara bilmemnelere gps sinyallerine falan ragmen bulamazsiniz. dikkat ediniz, cikaramayan ülke demiyorum. birakin cikarmayi daha bulunamamistir bile.

Komik hakikaten. bu isin bir de pilotlari var. koca ucagi bulamayan pilotu nasil bulacak ona da sasiriyorum.
uçak akdeniz'in derinliklerinde olmalıdır. vurulduğu koordinatlar bilindiğine göre, enkazın bulunmasından çok, derin sudan çıkarılması sorundur.

uçağı anladık ama, sağ kurtuldukları söylenen pilotlar nasıl bulunmaz ? akla, pilotlarımızın suriye'nin elinde oldukları ve sorgulandıkları ihtimali gelmekte. suriye, uçağı düşürüp, paraşütle atladıkları söylenen ve kıyılarına sadece 13 mil ötedeki pilotlara erişmemiş olamaz.
hiç bir bok hakkında bilgisi olmayan, cahil kişi söylemidir. kolaydı bu işler. suya düşünce gps kalıyor tabi.
bir dünya devidir.**
bıçak kemiğe dayandı ve gereği yaplacaktır. *
10 yıl olmasına rağmen demokrasisini bulamayan ülke* ile aynı ülkedir.
1920'li yıllarda dili değiştirilerek cehaletle başbaşa bırakılmasına rağmen, o neslin 1 asırda yeni dili öğrenip ona göre teknoloji üretmesine ve kalkınmasına bakarsak türk milletinin kendi gücü ve azmi anlaşılıyor. diğer ülkeler kendini geliştirirken bizim atalarımız dedelerimiz dil öğrenmekle meşgullerdi. işte o ülke hepimizin bildiği bu gerçekle yaşayan ülkedir.

Pilot ailelerine allah'tan sabır diliyorum. inşallah yaşıyorlardır.
aynı ülke 300 kişilik pkk lı grup çembere alındı diye ajanslara haber geçer ve o pkklıların da ne olduğu konusunda hiç bir açıklama yapmaz.
aynı ülke'nin bir başka pilotu ölmemek için kendini ege denizinde koltuğundan fırlatmış ve yunan askerleri tarafından kurtarıldıktan sonra o ülke pilotunu uçuş görevinden alıp, yer hizmetine vermiştir. gösterilen sebep farklı da olsa pilota söylenen şey; sen nasıl olur da yunan askerinin seni kurtarmasına izin verirsindir.
aynı ülke, gün gelip ayağından donunu bile çalsanız fark etmeyecek olan ülkedir.
dusen ucagi bulmak istemiyen ulkedir.
halkının koyun gibi güdüldüğü ülkedir.
her gün bir kaç skandala biraz rezalete alışkın insanların yaşadığı ülkedir. vaktinde bulsalar gözümüze uyku girmez diye mi düşünüyorlar nedir.
gayet normal olan . ucak enkazi ve buyuk ihtimalle pilotlarin naasi suriye devletinin elinde.