bugün

tuncay şanlı, arda turan ve emre aşık'ın hırvatistan maçında*gördükleri sarı kartlar nedeniyle yarı final maçında cezalı olmaları durumudur. maç esnasında 3 futbolcu için de misses next match yazdı ama gruplardan sonra sarı kartlar silinmiyor muydu ben mi yanlış biliyorum.

edit:yanlış biliyormuşum.

1-volkan-cezalı
2-emre belözoğlu-sakat
3-tuncay-cezalı
4-arda-cezalı
5-tümer-sakat
6-emre aşık-cezalı
7-emre güngör-sakat
8-servet-sakat

servet oynar inşallah. o da oynamazsa 8 eksiğimiz var. allah yardımcımız olsun.
volkan demirel'in de dahil olmasıyla sayıları 4'e çıkmıştır.
sarı kartla alakası olmayan pozisyonlarda sarı kart görmeleri ayrıca üzüntü verici olandır.
allah korusun nihat ve servet in sakatlıklarının ciddi olması durumunda sayısı bayağı bir artıracak olan olay.
işin acı yanı emre aşık'ı yerine adamımız yoktur, valla lan şaka yapmıyorum cidden yoktur, gökhan zan sanki rakip takımla sahaya gelmiş de bizim adam eksikmiş ondan bizim takımda oynamış gibi oynadı .
final maçında takımlar eşit şartlarda mücadele etsin diye yarı finalde sarı kartlar silinmektedir. maalesef arda, emre ve tuncay almanya karşısında forma giyinemeyecekler. ayrıca 2 maç ceza alan volkan'ın da cezaya itirazdan olumlu bir sonuç beklenmemektedir. bunlara birde bayern münih klüp doktorlarının "hamit altintop sakat zaten oynamasın artık çocuk" şeklinde ki yavşakça hareketleride gözlerden kaçmamaktadır.
(bkz: kalan sağlar bizimdir)
öyle ya da böyle finale çıkacağımız karşılaşmadır. hırvatlar bu götü boklu almanyayı yenmişse biz de yeneriz. öyle mi olsun böyle mi olsun? biz nasıl istersek.
terim: çocuklar cezalısınız.
çocuklar : biliyos.
güncel Önemli Başlıklar