bugün

Gamarcoba s. Git sahtekarı götüne sokarım. Sen benim ne demek istediğimi gayet iyi biliyorsun. Souza dün atılsa siz o maçı yenebilecek miydiniz? Ben de bunu derim o zaman. Mal mal konuşan sensin aq. Mohamed'in holmen'le pozisyonunda da bi bok yok, koşan adam elini arkaya doğru savurur her boka sarı kart demeyin.
berkan kutlu denen özürlü yüzünden 10 kişi kaldığımız maç. inşallah 8-10 maç ceza alır da 2 ay yüzünü görmeyiz.
ulan fenere karsi atsaydi penaltiyi 90 a takardi bunlara gelince disari vuruyolar.
8 dakika uzatma verilip 90'dan 92.dakikaya kadar başlamayan maç. Bakalım durdurdum diyen hakem 100'e kadar oynatcak mı.
Hakeme bravo.

Rize ye ardarda yapılan 3 faulu vermedi.

Ha Rize bu cezayı hak etti mi sonuna kadar etti.
Galatasaray’ ın tekrar öne geçtiği maç.
Rizesporlular biraz daha atın kendinizi yerlere aq salakları. Korneri 2 dakikada falan kullanın. Götünüze girsin.
vay anasını sayın seyirciler maçı. diagne'nin rizeli vitaminsizleri yıka yıka gidişi yıllarca unutulmaz.

milli maç arasına 3 puanla girdik şu maçı çevirdik ya helal olsun.
holigan bir eski başkana ve Galatasaray hakkında malum takım diye bahseden yeni başkana sahip olan klubü yendiğimiz keyif verici bir maç.
6sarayın şabieyle kazandığı bir maç daha. defalarca faule rağmen zorla attırdılar golü.
Ulan ne güzel oldu be. Rize nin ilk golünde 2 kez art arda bariz faul varken gıkı çıkmayan at organları jagne nin 100. Dk da iki adamı yaka paça indirip asist yapmasına kudurmuş durumda. Ee bu işler böyle. Aleyhe olurken zevkten 4 köşe olursanız böyle sinirden kendinizi sikersiniz işte.
rizespor'a çaaaaaktığımız maçtır. Resmen boruyu döşedik. içlerinde kaldı çıkmıyor geri. Hahahaha.
Kendi takımlarının maçlarında takımları lehine yapılan hakem hatalarında sessiz kalanların adalet diye hüngür hüngür ağladığı maç. Hiç samimi değilsiniz. Zerre kadar inanmıyoruz size.
Önce josef’ e verilmeyen kırmızı kartı, kim’ in ceza sahasında elle oynamasını eleştirin o zaman samimi ve adil olursunuz.
Şimdilik ağlamaya devam edin. Yok öyle tek takıma saldırmak !

Edit: anca eksilersin şuursuz fanatik. Korkuyorsun objektif olmaktan. işine gelmiyor işte.
Faul maul yok Diagne'nin malafatı var. Adam ikidir son dakikada rizespor'a koyuyor. Ağlayın. Berkan'a yapılanlara faul yok ama diagne dokununca faul. Hassiktir ordan.
görsel
Vay amk yuzsuzleri. Olm ilk golde berkan'a iki kez faul yapılırken nerdeydiniz. Cagne son golde 50 metre top sürerken iki oyuncu kendisini indirmeye çalışıp gücü yetmedi, kaleye kadar topu taşıdı ve asisti yaptı. Ama çok belli ki golün girdiği yer sadece rize kalesi değil.

Ahahajaja kudurun lan.
görsel
bir fenerbahçe’li olarak 3. gole faul diyenin bale izlemesini tavsiye edeceğim müsabaka.

rizespor kaybetmeyi hak etti.

dakika olmuş seksenküsür, sen siyahi futbolcu, golü atmak varken rakibi attırıp penaltı kazanma çabası niye?

dakika olmuş 100, siz beyinsiz topçular, djagne gibi dünyanın en ağır futbolcularından birinin karşısında dikilmek varken, hamle yapmak varken, en kötü düşürmek varken kendini atmak niye?

faul falan yok benim futbol bilgime göre. bunlara faul diye ağlarsak daha çoook avrupada bizi silkelerler.

galatasaraylıları tebrik ediyorum.

rize kümeye.
lukaku yapınca oooo diagne yapınca awwww siktirin amk.
gol gibi gol. ağlayın.
Hayırlı işler maçı.
https://twitter.com/jugos...kgEmp9WaA1MQpf0w&s=19
Kusura bakmayın ama siktik hakem faullerde Bi standart tutturmuş Rize nin ilk golü ve Galatasarayın son golü bunu kanıtladı.
Rize ye uzatma verilirken galatasaray saplamış 3. Golu.

Hakem iyi niyetli degildi.
Uzun süredir bu kadar sevinmemiştim. 3.golde beyefendi kişiliğimi kaybettim.
Rize şehrini boş kovanlarla topa tutan hamidiye gemisinin suçu büyük.
Ah be paşam düzleseydin zamanındA.
Şimdi ab üyesi kişi başına 25.bin dolarlık ülkeydik.
güncel Önemli Başlıklar