1. 1.
    galatasaraylılar sözlükten kaçtı mı? neden kimse açmamış bu başlığı? neyse.

süper lig karşılaşması. oğulcan isimli yeteneksiz futbolcunun bonservisi konusunda bir süredir kavgalı olan iki camia karşı karşıya gelecek. bakalım gerginlik sahaya da yansıyacak mı.

dün giresun ilk galibiyetini alınca ligde galibiyeti olmayan tek takım olarak kaldı rize. oynadıkları oyun da hiç umut vermiyor ama benzer bir durum galatasaray için de geçerli. iyi kapanan bir rizeyi açmak galatasaray gibi ne oynadığı belli olmayan bir takım için kolay olmayacaktır.
    1 -4 ... kedisever satanist v2
  2. 2.
    6saray oldukça puan kaybetti onu yarışta tutabilmek için hakemlerden büyük şovlar izleyeceğiz bugun. bugun hakemlere dikkat edin yarışı dengelemek için feneri yakıp 6saraya büyük kıyaklar çekecekler. buraya yazıyorum demişti dersiniz.
    1 -2 ... entel manda
  3. 3.
    O...pu çocuğu rizespordan hem Oğulcan ve Muslera'nın intikamını alacağız..

Kadro şöyle olmalı

Muslera
    Boey
    Alpaslan
    Nelson
    Annholt
    Taylan
    Berkan
    Cicaldau
    Morutan
    Barış Alper Yılmaz
    Diagne

Kerem aktürkoglu bayaa performansi düştü
    Mustafa Muhammed zaten ölü
    Halil gsnin asla forveti olamaz
    Hocadan barış Alper sürprizi bekliyorum..
    2 -6 ... the crucial
  4. 4.
    Rize full sakatlamaya oynayacak bu akşam izleyin görün. Zaten rize yasağa rağmen tüm stadı doldurup gelecek cezayı sponsora ödetecek diye haberler dolaşıyor. Ama ne yaparsanız yapın kaçınılmaz sondan kaçış yok.
    3 -2 ... oberst
  5. 5.
    kesin Galatasaray'dan bir futbolcu sakatlanacak (morutan ve cicaldu olmasaydi).
    ... esss050
  6. 6.
    Rizespor'un sakatlamaya oynayacağı maç. Maç dediğin kavgalı gürültülü olur bu yüzden iyi maç olacaktır. En az 2 kırmızı kart kesin diyorum.
    1 ... good luck with me
  7. 7.
    Mohamed sapladı.

Ulan terim şu adamı oynatmıyorsun ya…
    2 ... oberst
  8. 8.
    Babel feghuli bu nedir ya. Fatih terimle bu iş olmuyor artık.
    Saçma sapan bir maç .
    1 -1 ... telefonunu cikar
  9. 9.
    öne geçmişken yine saçma sapan şeylerden geriye düştüğümüz maçtır.
    1 ... valla bende de yok
  10. 10.
    Hakem hatasıyla galatasaray’ ın geriye düştüğü maç. Berkan’ a yapılan faulü vermeyince gol yedik.

Edit: eksileriniz gerçekleri değiştirmiyor.
    4 -6 ... old quiet sleeper