bugün

berabere biterse hamza ve yönetim gitmez, başakşehir yenerse hamza gider, yönetim zorlanır diye papatya falı yapılabilecek maçtır. iddaada muhtemelen beraberlik oynarım.

cimbom da başakşehiri yenemiyorsa, ee şampiyon olmasın o zaman amk.
inşallah basaksehir yener viran eder.

Not: gs.
son iki maçta 1 beraberlik ve 4 0 gibi bir mağlubiyeti olan galatasarayımızın yarın akşam saat 19 : 00 'da başakşehir stadında oynayacağı karşılaşma.

maç saati : 19:00

yer : başakşehir stadı.

hava durumu : gündüz 23 gece 16 derece.

hakem : serkan tokat.

galatasaray şu an ligde 11 puan ile 4'üncü sırada bulunuyor.

başakşehir şu an ligde 9 puan ile 10'uncu sırada bulunuyor.

galatasarayımıza buradan başarılar diler galatasaraylı kardeşlerimi burada takılmadıkları zamanlarda galatasaray sözlüğe bekleriz. he ben orada yazar mıyım hayır. ama dünya futbolu ve galatasaray ile alakalı güzel bilgiler mevcut.

sözlük olarak spor dışına çıkılmıyor. burası her konu bakımından iyi iken orası gerçekten spor bakımından kendini aşmış durumda.

neyse umarım alır bu maçı galatasaray.
galatasaray en fazla berbarberlik alır. idda oynayacaklar 1x banko.
abdullah avcının takımı medipol başakşehir galabiyeti ile sonuçlanacak maçtır. evet efendim lütfen bunu iddaa kuponuna yazın. saygılar.
galatasaray için sonu hayır olmayacak olan karşılaşma.

sanki sağlam bir başakşehir farkıyla sonuçlanacak gibi.

hayırlısı.
Başakşehir gerekeni yapacaktır. Evet.
hamzaoğlunun sonu olmasını dilediğim maç.
Kg var,yüzyılın bankosu.
gs gol yer muhakkak e atarda.
1x olur.

edit: galatasaray gol atamaz. başakşehir bastırırsa yener bile.
0/2 yada 1/2 olması muhtemel maçtır. alt biteceğini düşünüyorum. tabi 1/2 olursa olmaz. skor 1-0, 0-1, 0-2, 0-0, 1-1 olur diye düşünüyorum. iy 0 olması muhtemel ama gs 40. dklarda gol bulabilir.

edit: iddia da çalışmaya başladım
hamzaevladının son maçı olur.
chedjou reisin donusuyle birlikte galibiyete uzanacagimiz mactir, semih mali yedek baslayacak oh.
alt üst karşılıklı gol var yok'a evi arsayı basın. hatta babanızın cebindekileri annenizin bileziklerini çalıp basın. yüzde yüz garanti, gelmezse 135 yıl telafi maçı ücretsiz. won won won !
görsel
podolski'nin forvet, sinan'ın veya olcan'ın kanat, chedjou semih'in yerine oynarsa alma ihtimalimizin yüksek olduğu maç. kısacası umut ve semih oynamazsa alırız.
bir yanım kazanalım, bir yanım batsın bu yönetim 5 yiyin diyor. hayırlısı be gülüm.
Hamza hamzaoğlu' nun son çıkacağı Galatasaray maçı olmaması dilenen maç. Ha, kloop, Mourinho, blanc, pellegrini gelecekse başka tabi...
Çifte şans 1-0 in oranının 1,49 verildiği maçtır. Kuponunuzun süsü olur beyler.
Başakşehirin öne geçeceği, sonlara doğru gol yemezse maçı kazanacağı maçtır.
Hamza hamzaoğlu'nun "alın aq kestim umut'u koydum sinan'ınızı" dediği maç. iyi de hamzacım Şu selçuk denen vasıfsızı napcaz ?
semih'in ilk on birde olmaması sayesinde, cimbom'a bu maçta gol yememe şansı doğmuştur. ama maçı kazanır mı, emin değilim, selçuk gene uzun ve milyon eurolar garantili sözleşmesi sayesinde ne şiş yansın ne kebap deyip yan pas-geri pas, oyunu beraberliğe bağlayabilir. ulan galatasaray'da oynuyorsunuz, biraz kazanma hırsınız olsun, melo gibi saldırdığınızı görsem bir maçta, dişimi kırıcam amk....
Galatasarayımızın 4-4-2 kare yada 4-3-3 ofans taktik ile sahaya çıkarsa maçı rahat alabilir başakşehir eskisi kadar iyi degil.
Başarılar Başakşehir.
Çayımı kahvemi hazırladım. Galatasaray maçında sizlerle burada olacağım. Yorumlarımla fark katacağım.
güncel Önemli Başlıklar