1. 1.
  arnavutluk'un başkenti tiran'dan kalkan uçağın başına gelen durum. pilot kaçırılma sinyali vermiş, 150 yolcu bulunuyor. henüz thy den resmi açıklama yok
  2 ... krmyrdsn
 2. 2.
  uçak italya'da bir havaalanına indirilmiş!
  2 ... penta-don
 3. 3.
  uçakta sadece 5 tane türk oldugu söylenen olay.
  2 ... ya cok aciyo ama ya
 4. 4.
  söylentilere göre papa'nın türkiye'ye ziyaretini protesto etmek amacıyla kaçırıldığı açıklanan olay. an itibariyle istanbul vali yardımcısı tarafından bu olay doğrulanmıştır.
  2 ... krmyrdsn
 5. 5.
  papa yı protesto etmek içinmiş, bu nasıl protesto ise...
  yine olacaklar kesin bu herifler yakalanacak ya da teslim olcak olan türkiye ye olacak. yine ciğeri beş para etmez ab ve onu basını bıdı bıdı papa türkiye ye bile gidemiyor, inanç özgürlüğü yok bilmemne, atıp tutacak, türkiye nin ismi uçak korsanlarıyla anılacak.yazık.

  dikkat bu girdi zamanın ötesine gitmiştir. askerden kaçmak için bir zibidinin uçak kaçırdığı ortaya çıkmıştır. en azından öyle sayılmaktadır.
  4 ... tfcvbg
 6. 6.
  kaçıranların 2 türk oldugu açıklandıgı olay.
  1 ... ya cok aciyo ama ya
 7. 7.
  uçağı kaçıranlarla kule arasında şu tür bir diyalog geçmesi olasıdır;

  uçağı kaçıranlar: papa benimle canlı bağlantıya geçip, islam dünyasından özür dilesin, yoksa herkes ölür. (ahmet ingilizceye çevir aynen)
  kule: oğlum saçmalamayın inin lan aşağı. bizim uçak bu. ulucami imamı var anca o arayıp özür dileyebilir.
  8 -2 ... salca
 8. 8.
  bir kac evrimini tamamlayamamis mutlak dinci oldugu icin baska konularda bilgsi olmayan sadece dinci kitaplarla kafasi yikanmis turkiye icin hicbir degeri olmayan her zamn turkiyeye zarar vermis ve turkiyenin onunu kapamis arap sempatizmani insanlarin gerceklestirdigi olay
  2 -2 ... scurtel
 9. 9.
  iki türk'ün yunan hava sahası üzerinde, tiran-istanbul seferini yapan ve içinde 5'i türk 107 yolcu bulunan thy uçağını kaçırması hadisesidir. hava korsanları, uçağı kaçırdıklarını yunan savunma bakanlığı'na bildirmişler ve bunun üzerine yunan hava jetlerinin uçağa eşlik ettiği bilgisi açıklanmıştır. uçak italya'ya indirilmiştir.

  ayrıca, hava korsanlarının papa'ya bir mektup iletmek istedikleri de açıklanmıştır.

  edit: uçağı kaçıranlar, iki kişiden fazla olabilirlermiş.
  1 -1 ... insomniac
 10. 10.
  hakan ikinci ve mahmut isimli iki kişi inişe zorlamışlar ucagı.
  2 ... ya cok aciyo ama ya