bugün

Ben de olası tarafları yazarken, isviçre ile italya'yı hangi tarafa yazacağımı bilemedim.

Bir yardımcı olsanız dedirten durumdur.
Hiçbir şeye karışmayacak ateistlerin win win win olacağı savaş.
Ne alaka amk. Su ana kadar yapilan hicbir dunya savasi din yuzunden yapilmadi. Hepsi para ve prestij icin yapildi. 3. Dunya savasi da bu yuzden yapilacak. Para ve prestij icin
Ya bilader tabi ameriga rusya isreyil felan hep bize karşı yani.
haçlı müslüman savaşımı, islam ülkelerinde bir tur atın derim 2 ye ayrılmış amerikan uşakları rusya uşakları.
21 aralık 2012'de kıyamet kopacak dünya yeni bir boyuta geçecek de dedilerdi. şirincede otel rezervasyonlarındaki artıştan başka bir şey olmadı.
Hadi canım öyle demezler. Sen yanlış anlamışsın.
Taoist,budist,konfüçyan ağırlıklı çin hangi tarafta peki usta.
Haahahaaa, islam ülkeleri 2'ye ayrılmış abd uşakları birde rusya yanlıları nasıl olacak bu haçlı müslüman savaşı.
dünyada ki her inançtan dincilerin en büyük dilek, temenni ve beklentisidir.

masumların zarar görmiyeceğini bilsem
" inşallah, yiyin birbirinizi ete para vermeyin " diyeceğim ama
ciğer işte diyemiyorum..

not: her büyük savaş, her büyük iç savaş, her büyük kalkışma en nihayetinde dinlerin zayıflamasıyla sonuçlanır. bu nedenle haç-hilal savaşı beklentisi " aptallara " verilen ayardır. iç politiya dönük goygoy' dur. yani muhteremler " geçti borun pazarı sür eşeğini niğdeye " durumudur.
olursa kazanan yahudiler olur.
Bana göre kim kime dum duma savasi olacak.
hristiyanlarin kakaladiklari eski teknoloji, elde kalan silahlarla adamlara savas acacaksin. Onlarda zaten senin gibi mal, kendine karsi kullanabilecegin silahi sana satacak di mi?
Su muslumanlar olmasa, hristiyanlar ac kalacak valla.
En kısa Dünya Savaşı olarak tarihe geçecek savaştır.
Bize bu sizin son savaşınız olucak diyen devletlerin hepsinin son savaşları bizimle olmuştur.
Hani müslüman, Hani Haçlı, Hani pano, hani Kablo.