bugün

3 tane lisanı kendi lisanıymış gibi konuşan erkektir.
Örneğin: (bkz: ingilizce) (bkz: yunanca) ve (bkz: arapça) biliyordur.
Avrupa ülkelerinde liseden başarıyla mezun olmuş erkeklerin genelidir.
Avrupa ülkelerinde liseden başarıyla mezun olmuş erkek falan değildir, ister avrupada ister ütopyada oku çok harika bir yeteneği çalışmayla harmanlamadan dil falan öğrenilmez, 10 dil biliyorum diyen avrupalı elemanlara bakmayın rusçanın 10 tane dialektiğini bilmeyle 10 tane dil biliniyorsa bizde 10-15 tane dil biliyoruz orta asyalı ve gagavuzlu gardaşlarımız saolsun. ilber ortaylı bile 5 dil biliyor adam gelmiş 60 yaşına liseden mezun olan adam nerden 3 dil biliyor o kadar cahilsiniz ki serverların sizi nasıl kaldırdığına şaşıyorum bazen*

Edit:Niye eksilediniz olm, ruslar sıcak denizlere mi indi lan yoksa*
almanya'da liseden başarıyla mezun olan erkektir. latinceyi iyi öğrendiği takdirde, isterse 9-10 dili kolaylıkla öğrenip çatur çutur konuşabilir zaten.
Helal olsundur.
türkiye'de nadir bulunan erkektir.
apır ingilizceyle ingilizce biliyorum diyen davarlari gormemize vesile olan erkektir.
--spoiler--
müller
robben
owen
henry
messi
rivaldo
--spoiler--

6 dil bitmeyen gelmesin.
almanca, ingilizce, türkçe
(bkz: osmanlıcayı dilden sayarsak) 4 olur
aynı anda üç noktaya dil atabilen erkek daha makbuldür zannımca *
Bence bi çay içelim erkeğidir. Tanışılası erkektir.
türkçe, boşnakça ve ingilizce bilirim.

beni de bir düşünün bence hanımlar.
erkek değildir o, ilber ortaylı'dır bildiğin.
4 dil bilen erkekten üstün değildir.
En az 2 tanesini tatil yörelerinde öğrenmiş olma ihtimali yüksek olan erkektir.
kızı isteyen 40 kişi arasında bu meziyetiyle kat be kat önde olacak erkektir.
amaçsızca,sadece sevdiği için oturup öğrenmedi ise şüphesiz ki 3'ünü de aynı oranda kullanmayan erkektir. mutlaka bir dili bir alanda ağırlıklı olarak kullanma amacıyla öğrenmiştir. 3 dili de günlük hayatında mırıldanacak seviyeye getirdiyse helal olsundur.
cinsel hayatları bitmiş, kadını hor gören, sürrealist postmodern erkeklerdir. herkese uzaktan bakarlar, kız kişilerimiz can atar iki kelamlarını duymak için. 2. dil ile 3. dil arasında ki ince farktır bu. 2 dil bilen bunu kullanır. her yerde atar oltasını, göğsü asla kapanmaz hep boş bir gerginlik vardır. o 3. ah o 3. 3. kişi yapar insanı. 4. dili olan erkek kişisinden nefret edip tavrını bozmayan erkektir o.
O 3 dilin arasında Fransızca biliyorsa tamamdır.
Ticaretle uğraşıyor olabilir.
(bkz: #25230062) entrysinde sözü geçen yazar.
uluslar arası vurduruyordur.
neyi değiştireceği merak edilen erkektir.

ne olsa eve gelince "yemek hazır mı" diye sorduktan sonra televizyonun karşısına geçip "nerede bu kumanda" diyecek sadece.

bunları türkçe söylese ne olur, ingilizce söylese ne olur.
bildiği dillere türkçe'yi ekleyen ezikko erkektir.

türkçe ve ingilizce hariç 3 dil bilmeyen erkek erkek değildir.

sevgiler.
dilin dile değmeden öğrenilmediği ahir zamanlarda kadın olsun erkek olsun fark etmeden enteresan derecede cazibe yayan kişilerdir.

siz yine de başlangıç seviyesindeki dil bilginizi çok da saymayın. sonra hayal kırıklığı oluyor.

imza,

4 dil bilen kadın
güncel Önemli Başlıklar