bugün

3cm ölçmek için baya türk erkeği görmenin gerektirdiği iddaa.. *
Kaldırmayı başaramayınca türk erkeklerine laf atan kezban düşüncesi.
bu kadar da üzerine gidilmemesi gereken türk erkekleridir.

benim mesela bir arkadaşım var 3 değil de 5 cm. çocuğun eli yüzü falan düzgün sonuçta ama şeyi küçük. bi arkadaşım işte o. adam hayata küstü. internetten başka bir yerde sosyalleşemiyor. iş bi yere gelip de karşı cins tarafından görülünce her şey sona eriyor o arkadaşım için. özgüveni bitti arkadaşımın. çok da iyi çocuk aslında ama şeyi küçük. bir de biz burda yüklenirsek olmaz ki. arkadaşım hepten hayata küser. yazık arkadaşıma, onu anlamaya çalışalım.

gözüme bi şey kaçtı yine.
dışarda kalan kısmı ile karıştıran kadın beyanı.
önemli olan boyu değil tadı .
onu bulamayan feminikler de var. 3 e 5 e bakmayın, az kalender olun, bağyanlar, plz. *
Yakalanan havayla beraber, kontrollü bir oyunla, sürpriz yapabilecek bir arkadaştır. Belki, en azından beş, altı olsaydı her şey farklı olabilirdi ama canı sağ olsun.
3 cm olmadığını bildiği halde 3 cm diyen yazar beyanı öyle olsa bile boyutu değil işlevi önemli.
o ebatlarla dahi girecek bir yerler bulmuşsa dünyada sırtı yere gelmez o türk erkeğinin. beyler eğer cidden ortalamanız buysa üzülerek söylüyorum ki sizi ikiye, üçe filan katlıyorum. hatta küsüratı da var ama onu yazmadım, size bu utanç yeter, yetsin.
sen çok yanlış gelmişsin abla. biz türk erkeklerinin sadece kılları 3 cm den fazla. boğazlı örme tayt gibi gezen adamlar var. *
ha bu arada hapishanede duvarı delip yan koğuştaki ablaya kayan adam buralarda imiş, seni soruyormuş.
(bkz: benimki beş cm)

kafasız erkeklerdir. o kadar çükle havaya girilemeyeceğini bilmemektedirler. oysa benimki gibi 5 cm falan olsa, üfüfüfüfüfüf.
(bkz: yiyen bilir)
(bkz: iste bunlar hep tecrübe)
herkesin benim gibi 4 cm i yok ki hava atsin dır.
Bari destekli sallasaydın diyeceğim çük fetişi yazar kişinin yaptığı götlek bir çıkarım.
(#18920330)
ama bir küçüktür işaretinden sonra 3 * yazan hatuncuk değildir.
oral seksten bi haber bıyıklı memeleri kıllı bir yazar beyanı.

sen kaldırmayı beceremiyorsan karşında ki erkeğe çılgın attıramıyorsan erkek ne yapsın. yat kütük gibi aç bacaklarını sonra erkekler bıdı bıdı de öt burda. azıcık işveli ol cilve yap. sevişmeye önem ver. o hala 3 cm kalıyorsa seni bıraksın gelsin beni siksin razıyım. ama sen üzerine düşeni yap kezbancığım.
kendi başlığını gündemde tutanlar kadar aciz değildir en azından.
ilk entry: (#19159013)
* son entry: (#19163683)
daha sol framede gördüğüm an (bkz: bir polis kadın) ın açtığına emin olduğum başlık.
ancak karda kışta o kadar olur, hatta tanınmaz hale gelir ancak onun haricinde evelallah.
üç santimleri var ve havaya girebiliyorlar tatlim sende olaydi da sende gireydin ama yok eksikliğini hep hissedeceksin hep ezikleyeceksin kendini neden benimde yok diyeceksin ve içine sığmayacak diline vuracak. du bakiim vurmuş bile çük meraklısı çüksüz çük.

dipnot: o üç santim varya o üç santim eksikliği hisset tatlım.
önemli olan işlevidir taam mı?! böhüüeeee...
havaya girmekte haklı olan erkeklerdir.

ben yarım cm farkla kaçırıyorum, benimki 2,5 cm.
Ama 23 denilesidir.
Kimlerle birlikte olduğu merak edilen kişinin iddiası. 3 cm çük insan fizyolosinde bulunmayan bir durumdur. Ayazda çükü tirbişon gibi kıvrılmış, içine kaçmış bir adamı sen tahrik ederek çükü kaldıramadıysan böyle düşünmen doğal tabii. Kadınlığını veya ter kokusu vs gibi nedenlerle senin kusurlarını göz önünde bulundurmalısın.
güncel Önemli Başlıklar