1. 1.
  F.Bahçe ve Beşiktaş da D-Smart'ta

  Galatasaray'ın ardından Türkiye Süper Ligi'nin son şampiyonu sarı lacivertli takım ile siyah beyazlı takımın Avrupa Kupası'nda oynayacağı maçları D-Smart yayınlayacak.

  D-SMART, Galatasaray'dan sonra Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da Avrupa Kupası'nda oynayacağı karşılaşmaların yayın haklarını aldı. Fenerbahçe ve Beşiktaş Kulübü'nün Şampiyonlar Ligi Ön Eleme ve grup karşılaşmalarıyla yurt içinde ve yurt dışında oynayacağı tüm özel ve turnuva maçları da artık D-Smart'ta yayınlanacak.

  Heyecan başlıyor

  D-Smart ile anlaşması devam eden Fenerbahçe'nin maçları önümüzdeki yıl da D-Smart ekranlarına gelirken Galatasaray'ın maçları dört, Beşiktaş'ın karşılaşmaları ise sekiz yıl süreyle D-Smart'ta olacak.

  3 büyük kulübün Avrupa heyecanı 31 Temmuz tarihinde Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı ile D-Smart'ta başlayacak. Türk takımlarına Avrupa maçlarında faturasız seyretmenin yolu D-Smart kutularına sahip olmaktan geçecek.

  Türk Telekom Lig A'nın yayın haklarını da elinde bulunduran D-Smart'ın hamleleri tenis, voleybol, basketbol maçları ile de sürecek. Üç büyük kulübün Avrupa Kupası yayın hakları dışında özel televizyon kanalları da D-Smart içerisinde yer alıyor. D-Smart ile ilgili her türlü bilgiyi (0212) 478 03 03 nolu çağrı merkezi veriyor.

  http://www.hurriyet.com.t...utbol/6515453.asp?gid=143
  1 ... salca
 2. 2.
  şampiyonlar ligi maçları star tv'de olacağı için, zaten 2 takımın ön elemeleri hariç maçları otomatik olarak d-smart'ta, uefa maçları da zaten öne eleme maçları hariç kanal d'nin elinde... sadece fenerbahçe'nin uefa maçlarının yurtiçinde olanları show tv'de, fenerbahçe'nin uefa'da ön eleme oynamayacağı için... gayet normal bir durum...

  (bkz: bu yeni bir şey değil ki)
  ... paleface