bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    dünya üzerinde ne kadar iki ayaklı kek varsa alayını bir şekilde sömürmenin adıdır. ayrıca birde 6 sene lost gibi bir diziyi izleyip salya akıtan, bez bebek izleyeni kınayan modeller var ki hepsi ölsün diyorum burdan.
    8 -3 ... it the fuck
  2. ?.
    kesinlikle yaprak dökümü. bi olay yok ki, dert tasa hep aynı şeyler. 3 bölüm değil tek bölümde bile bitebilir.
    5 ... sezzo
  3. 1.
    kavak yelleri. herkes birbiriyle yada birbirlerinin arkadaşlarıyla yatıp kalkıyor. 3 bölüme yada 3 güne sığar hala devam ediyor dizi.
    1 ... ipeserilenun
  4. 2.
    yapımcıların 1,5 saatlik bir film olarak da kullanılabilecek bir malzemeyi, 7 ceddine yetecek paraya çevirme işlemidir.
    3 ... preston
  5. 3.
    televizyon karşısına hapsolan insanların beyinlerini yıkamaktır.
    3 ... orangevelve
  6. 4.
    (bkz: doktorlar)

hep aynı şey insan biraz aksiyon koyar işin içine.
    1 ... koca bir ve ikizleri
  7. 5.
    yaprak dökümü de 6 yıl sürmese de, türk toplumunun acitasyon manyağı olduğu bilindiği için her daim can sıkıcı, üzücü sahneler sergileyerek uzatılmıştır. Ah ali rıza bey, sen bunları çekecek adam değildin.
    1 ... munihyolcusu
  8. 6.
    fox'un gündüz kuşağı dizileri. arkadaş 600 bölüm olmuş o nedir ya?
    4 ... gsaganak
  9. 7.
    Bazı diziler sinema filminin konusunu alıp diziye uyarlama yoluna gidiyorlar bu durumda ele alınan konununda kalitesi düşüyor zaten burdaki amaç kaliteli bir yapım ortaya koymak olmuyor çoğu elbette kaliteli bir yapım oluşturanlarda oluyordur genellikle ticari kaygılar ön planda tutuluyor kaliteden çok.
    1 ... alemci sirin
  10. 8.
    (bkz: adını feriha koydum).
    edit: sol frameden gelen sevindirici bir haber: (bkz: adını feriha koydum dizisinin final yapması)
    2 ... ekvador