bugün

Adamın ne demek istediğini anlamayan embesillere dert olan yazıdır.
bazı o. çocuklarının, çomarlar nasılsa okumaz diye abdyi yalıyor iftirasıyla karaladıkları; aslında koskoca türkiye'nin skindirik bir rahip karşısında bile dik duramayacak hale getirilmesini eleştiren yazıdır.
terörist sevici tayyibanları mala bağlatmış yılmaz özdil yazısı. basit, sade ve yalın. sikindirik davarlar anlasınlar diye.
eşşeğe anlatır gibi yazmış yine..

vah benim malak milletim..

az önce de berat albayrağın demecini okudum bir yerde..

sorunlar, ciddi devlet anlayışı ve akılcı diplomasi ile çözülür diyordu.. güldüm tabii..

neden gülmeyeyim ki?

yıllardır bu dediklerini monşer diplomasisi diyerek itibarsızlaştırmaya çalışıyorlardı..

Yok kardeşim ne diplomasisi ne aklı, sen dünya liderisin, asrın gücüsün..

bırak monşer diplomasisini git getir fetöyü, idam et sikindirik rahibi..

ya hadi bunları bırak bir tane mcdomals şubesi kapatsan o da yeter..

ezikler ağlayacak tabii yine.. ağlasın..
Okumadım. Sonu kesinlikle "anlayana..." diye bitiyordur. Bir sen biliyorsun antiemperyalist amca. Bizler cahiliz biz anlayamıyoruz o yüzden okumadım.
ambargoyu dinlemeyen kıbrısa giren ecevit'den sonrasını okumadım, ecevit yurt dışında iken erbakan başlattı kıbrıs harekatını, tarih bilgini gözden geçir özdil abi.
sorsak antiemperyalist takılır. güzel yalamış amerikayı.
'Yeminle söylüyorum…
Söz konusu vatansa, seni bile savunuruz, emperyalist tehdide karşı ulusal birlik ve beraberlik için sonuna kadar arkandayız '

işte beklenen davranış. kepçük kepçük konuşan devletine düşman tavrı takınan aynı gemide olduğumuzu unutanlara yol olsun.
Güzel yazmış -dik duramayacak çünkü asrın liderimiz, dizleri üzerine çökecek.
abd'nin bilmem hangi kurumunun ajanı yakalanmış, fetö-pkk her haltta eli var, adam sikindirik bir rahip diyor.

asıl bu ajanı teslim eden ve teslim edilmesini isteyenler sikindiriğin önde gidenidir. bu kadar ezilmişlik psikolojisi olamaz ya.
Doğru söylemiş.Neresi yanlış.Senin reisin anca eyy bilmem ne demesini bilir.Bak mecliste diğer partiler de destek veriyor.Abd ile olan anlaşmaları fesh etsenize.Ülkemizde bulunan konsolosu sınır dışı etsenize.Burada boş konuşmakla muhaliflere b.k atmakla olmuyor bu işler.
güncel Önemli Başlıklar