bugün

kimsenin özel yaşamını şahsi olarak kurcalamayı sevmiyorum ama bu kişilerin geneline hitaben bir kanı konusunda fikir yürütürsek genel olarak konuşmuş oluruz.

neyse...

bu kızlar kanaatimce "yaşamak istiyorum" kızlarıdır.

yaşamaktan kasıt yeni şeyler, yeni insanlar vs..

romantiklerin laflarına atıf yaparsak "rüzgara kendini bırakmış yaprak gibin."

ve son tahlilde kendilerinden tiksiniyorum ve salak buluyorum.

facebook ta kendini yayınlayanlara şaşıyorum. hem erkek hem kız için.
nasıl oluyor da bu kadar şikayet ettiğiniz kızlara bu kadar sık rastlıyorsunuz diye merak ettiğim tip kızlardır. bence de tiksinilesidir.
güzelse denesin tabi, her insanı görsün, insan denemeden anlayamıyor bir şeylerin kıymetini.
herhangi bir 3 aylık dilimine rastlamak istediğim kızlardandır. umarım bir gün beni de bulur; 3 ay çok derse 2 günde olur.
bunlar halka amme hizmeti yapan kızlardır.olmazsa olmazlardır, iyiki vardırlar hatta taytlarını ve dekoltelerini yeni yaz sezonundada dehşetle mahalle delikanlıları olarak merakla beklediğimiz kızlarımızdır.
her üç ayda bir, yeni birini bulabiliyorsa helal olsun diyeceğim kızlardır.

olum hakikaten var mı lan öyle insanlar?**
sözlük yazarlarının bakış açısına göre, eğer bir kız bu sözlük yazarı ile evlenmeden önce 4 - 5 kişi ile ilişki yaşamış ise, evlendiği insan amme hizmeti yapan kızdır, bilmem ne meraklısıdır. bu düşünce gücüne sahip bir yazarın bir gün evleneceğini hayal etmek bile imkansız.
okulda tanıştıgım bir kızın aynı gün bana aşık olamsı ve aynı günün devamın da sevişmemiş olmamız daha sonra eve gidince ayrılmak istemesi beni çok şaşırtmıştı. bence bu cevabı vermiştim
=kafan mı güzel amk neyin kafası bu . ne kullanıyorsun böyle bir gün de beş aylık macera yaşıyorsun.... diye devam eden bişeydi...
henüz sevmeyi becerememiş, aşkı tatmamış kızlardır.
3 ay mi? Cevremde haftalik sevgili degistiren tipler var. Ic camasirlarini bile bu siklikta degistirmiyolardir eminim. Kendilerine sorsaniz ellerine erkek eli degmemistir, dudaklari dogustan muhurludur. Ortamda baska bir kizimizla ilgili konu acilir, ya o tam kasar gormuyor musun yaptiklarini, onun gordugunu sunnetci gormemistir vs.. Hicbir zaman kendilerine bakmaz bu kizlar, cevrelerine elestirmen kesilirler.