bugün

Bu entryi yazabilip gene de öğretmenlerini beğenmeyin yazar beyanıdır. itibar edilmemesi gerekir. Ne kadar sevmese de o öğretmenler ona yazı yazmayı okumayı hesap yapmayı öğretebilmiştir.
yoktur.

- itfaiyecilerin sadece yangın çıkınca çalışması ama tam maaş alması..
- müezzinlerin sadece beş vakit ezan okuması ve tam maaş alması.
- bahçıvanların kışın oturması sadece ilkbahar ve sonbahar da çalışması.
-subayların hiç savaş çıkmamasına rağmen durmadan maaş alması.
-pilotların hafta da birkaç defa uçması ama devamlı maaş alması.
-durmadan kanalizasyon borularının patlamaması ama belediye işçilerin devamlı maaş alması.
- polislerin devamlı kötü adam kovalamaması ama cillop gibi maaşlarının olması..
-ekşi'den alıntı-

uzar gider bu liste.

özetle yapacağın trollüğü sikeyim.
Tatilin ögretmenlere degil, ögrencilere verildiginin farkında olmayan kişi söylemidir.
hz. ali'nin işaret ettiği meslektir.

(bkz: bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum).
(bkz: türkiye nin gelişmeme nedenleri)
5000 lira maaş alan memurun yakalanmadığı 2. vergi dilimine yakalanılan meslektir öğretmenlik. para hesabı yaparsan 1,5 ay memurluk yaptım sonrasında öğretmenliğe geçtim. ve iddia ediyorum eğer memurun maaşı 1800 ise öğretmenken 5 katı kadar çalışıp 50 tl fazlasını alıyorum. eve gelince evraklar, sınavlar, sorular. anlatılmaz yaşanır. umarım yaşayamazsın çünkü kalitesiz öğretmenler için bir denetim mekanızmamız hala yok.
küçükken "büyünce ne olmak istiyorsun" sorusuna "öğretmen" cevabını verip emellerine ulaşamayan yazar beyanı.

edit: bas eksiyi rahatlarsin. sistem böyle yazar kardeş. öğretmen olsaydın bu durum seninde hoşuna gidecekti.
2 ay çalışmadan alıyorlar. Diğer mesleklerde de 1 ay tatil zaten. Ne bitmez derdiniz varmış öğretmenlerle mk.
Kutsal sayılmasa da sözlük modu olmak.