1. 1.
  Memurum ve mağdurum diye ağlar aynı zamanda.

  Edit: 3 ay masş alıp yatanlar sinirlendi sanırım. Sustum.
  10 -14 ... sonsuza dek
 2. 1.
  Koskoca 18 sene okuyup öğretmen olurlar. Yalnız diplomalı öğretmen. Sonra markete kasiyer olurlar, taksici olurlar, carrefour marketlerinde reyoncu olurlar ve doğal olarak mağdur olurlar. Mağdur olmayanlar atanmış öğretmenlerdir dolayısıyla atanamamış öğretmenin mağdur olması en doğal hakkıdır.
  2 ... bulamadimk
 3. 2.
  diğer memurlar, doktorlar, işçiler yaz sıcağında çalışmak için bir tarafını yırtarken, deniz kenarından selfie çekilerek maaş almaya devam eden yüzsüz öğretmenlerdir.. bir de hiç utanmadan yüzleri kızarmadan bu durumu savunabilirler..
  2 -2 ... walter wayt
 4. 3.
  Hepiniz kuyruk acısı olan nankorlermişsiniz. Vay be. Yatıyoruz madem; gelin buyrun. Öğretmen olun, atanın da yatın. Kadir kıymet bilmez Haysiyetizler.
  3 -2 ... ingilisticir
 5. 4.
  https://m.uludagsozluk.com/e/24490733/
  3 ... mr why
 6. 5.
  kesinlikle bakanlığın düzenleme yapmasını gerektiren konu. en basitinden cezaevinde yatan mahkumlara ders verebilirler.
  4 ... maskelisuavi
 7. 6.
  Öğretmenlik gerçekten sabır mesleğidir. bir sınıfta kaç kişi varsa ona göre bölünmek zorunda kalır. tatil kavramını eleştirmişler. tatili öğretmenler değil kanun koyucular belirliyor. ki yaz sıcağında ders işlenmez sanırım. 2016 türkiye'sinde hâlâ öğretmenleri olmayan okul ve sınıflar vardır. günümüzde birkaç branş dışında öğretmen olmak da kolay değildir. bir ülkenin kalkınması da eğitimle olacağı için öğretmenlere değer verilmesi gerekir.
  1 -1 ... sessiz geveze
 8. 7.
  Hiçbir meslek öğretmen kadar kutsal meslek değildir. Ayrıca çoğu öğretmen 3 ay boyunca yan gelip yatmıyor. Özel ders veriyorlar, etütlerde çalışıyorlar veya devletin yaptığı işlerde görev alıyorlar. Sanki bir polis maaşı kadar para alıyormuş gibi abartılması da ayrı saçma.

  Buradaki önyargılı işsizlere 30-35 kişilik bir sınıf dolusu öğrenci versek 1 hafta dayanamaz, hatta sinirden cinnet geçirip öğrencilere şiddet bile uygularsınız. Patronunuz size trip attığında, fırça attığında veya çok iş yüklediğinde cinnet geçiren herifler bir sınıf dolusu öğrenci ile ilgilenemezler.
  4 -6 ... mirasss
 9. 8.
  buna kafa yorup üzülenler 12 ay yatıp maaş alan siyasilerin götünün kılı oluyor. hayat çok garip.
  7 -2 ... portatif
 10. 9.
  doğruluk payı olmayan başlık.

  lütfen yorum yapmadan önce konu hakkında hatrı sayılır bir bilgi birikimine sahip olun.
  ... taliyah