bugün

3 ay sözlükten uzaklaşmaktır.
her yazarın harcı değildir. hele ki sözlüğe zaman ayıran bir insan için gayet zordur. 5 gün kafa izni alıp kafayı yiyen biri olarak söyleyebilirim ki zorunlu olmadıkça
kesinlikle denenmemelidir. zorunlu derken kastedilen tek şey sınavdır. kendine hakim olamayan öğrenci için tek çaredir ya da öğrencinin kendini kandırdığı tek buton. bilmiyorum artık.

sözlüğü günlük olarak kullanmak:
yarın alacağım hede.*
3 ay kafa izninde aramaya inanmak ise amaç, gayet mantıklı bir davranıştır. *
(bkz: 3 ay kafa iznine cikmak)
Hani Kıl dönmesi ameliyatında özel olarak hazırlanmış bir masa vardır ya, hani hasta domalmış şekilde yatar, Sonra doktor narkozu verir ve sizden 10 dan geriye saymanızı ister.
3 ay kafa izni almak o narkozu almak gibidir. Geri sayım sırasında doktor size o müstehcen el hareketini yapabilir, hani şu elinizi bileğinizin yettiği yere kadar geri kırasınız ve başparmak açık diğer parmaklar kıvrıktır ve el ileri geri sallanır, Bu hareket şimdi kaydım sana hareketidir bunu görürsünüz ama 10 saniye içinde bayılacağınız garantidir.

3 ay kafa izni almak kıl dönmesi ameliyatı olmak gibidir. Götünüz elden gidebilir...
insanın geri döndüğü zaman, "eski sevgili" ile alakalı başlıklara yoğunlaşmasıdır. sözlükte daha üçüncü ayım dolmadan denedim, ne götünmde kıl dönmesi oldu ne de başka bir şey, ama kafam daha iyi.
(bkz: kafanin got gibi olmasi)
an itibariyle yapacağım iştir. üç ay sonra görüşürük. gelince üç ay izin almanın faydaları ve zararları konusunda sizleri aydınlatacağım.
hesap sildirmektense daha yararlı olacak eylemdir. sonra lan niye sildim ben güzelim hesabımı diyerek yeni hesaplara sarılıp sözlük semalarında uçmaktansa, kafa izni ile sorun hallolabilir.
o kadar da zor bir şey değil yahu. ayarlarıma girip kafa izni bölümünde üç ay olan yeri işaretleyip alıyorsun. ve üç ay boyunca sözlüğe giriş yapamıyorsun.

sonra hayatından aslında çok fazla bir şeyin eksilmediğini, uludağ sözlüğe yazmadan da hayatın pekala devam ettiğinin farkına varıyorsun. hatta sanki sözlük olmadan hayat da mı güzel ne diyorsun.

arada yapmak lazım iyidir.
(bkz: hayattan 3 aylık kafa izni almak)
ben bunu yaptım. şöyle oluyor yani bende böyle oldu kafa iznim boyunca sözlüğü hiç aramadım, fakat şu son dakikalar geçmek bilmedi.. yeni yıla girerken 10'dan geriye sayarız ya kafa iznim biterken öyle saydım işte o son dakikayı.. ama yapılmayacak kadar zor iş değildir..
yaz tatili başında şeytan der al 3 ay izin. ama saçma yani. 3 ay izin alacak kadar yoruluyor musun diye sorarlar adama. askerde falan lazım olacak sanırım ilerde.
(bkz: tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer) *
kendi iradesiyle sözlüğe girmemeyi başaramayanlar için birebir.
Olur öyle arada.
Tamamen bırakın daha iyidir. 3 ay ne demektir lo. Evet.
Birkaç dakika önce yaptığımdır. Birazdan çıkış yaptıktan sonra 3 ay aranızda olamayacağım sevgili yazarlar ve okuyanlar. Seveni sevmeyeni bilemem ben sözlüğü seviyorum arkadaş. Veda etmek istedim. Kendinize iyi bakın aranızda tartışmayın birbirinizi üzmeyin eksilemeyin. Hoşçakalın.. 2 Nisan'da görüşmek üzere..
ciddi anlamda düşündüğüm şeydir.
Ehehe ben de aldım bunu.
Uç ay az kalir bence temeli git ...
helal la kare ası tamamlamışsın kanka.

osym sonuçları aciklaninca senin ekranda jackpot yazisi yanip sonecek :d
Kafa rahatlığı sağlar.

Ah ne acı ki, 3 ay sonra yerimde yeller esecek. Bir daha hiç dönmeyecek olmak üzücü.

Böylesini uygun buldum. Hoşçakal sözlük. Hoşçakal.
yapmayacağımdır.

15-30 gün neyse de 3 ay fazla ya. neden 3 ay alayım ki. sözlükte vazgeçilmeyecek veya çok önemli olan bir şey yok ama zaten arada bir yazıyoruz, canımız sıkılıyor sözlüğe bakıyoruz. çok da kasmamak lazım yaniiğ.
izin alıp telefon yerine bilgisayardan giriyor bir yığın insan.

Ne anladım ben bu işten?
2 ay aradan sonra gene yaptiğim güzel iş.

Biliyorum üzülecek arkadaşlar olabilir birazcık da olsa. Ama olsun.

Bana deliliğimin gereğince yaşamaktan başkası uymaz.

ilhamımı arıyorum ve onu burada değil çok uzaklarda herkesten uzakta bulacağım. Yeterince aklım kabuk tuttu Onu tekrar soymaya gidiyorum.

Siz kadınlar. Siz gozümün önünde durdukca sevimsizsiniz.
Yok olduğunuzda tekrar kadınımın resmini çizeceğim ve onu tekrardan seveceğim. Öfkemden korkuyorum. Sevmeyi özledim.

Siz beni kahrediyorsunuz.
Ne kadar küfretsem az size!

Öfkeliyim öfkemi susturmaya gidiyorum.

Okumaya, konuşmaya.
Saçmalıktır. Ben yaptim siz yapmayın.

Girmezsiniz olur biter.

Hem Burada güzel insanlar var.
isteyene Eğlence de çıkar, düşünme fırsatı da.

Ne bileyim sevin sözlüģü. Küsmeyin ona.
Psikiyatrik bir rahatsızlık yüzünden doktorum 3 ay yatılı tedavi öngördü yine arkadaşlar kendinize iyi bakın. Bari siz Yaşayın hayatı.

Ulan var ya, tam da her şey yoluna giriyor derken gene patlak verdi hastalığım. Neyse hadi hoşçakalın.

Nasil olsa hatırlamayacaksınız.