bugün

tarihe bak tarihe işte başlık parsellemek böyle bir şey. fazla söze gerek yok. akabinde helal olsun adama dememize neden olan maçtır.
8 sezondur türkiye kupasında başarı alamayan galatasarayımızın yeni zorlu yolu öncesindeki ilk sınavıdır. maçı kazanması halinde çeyrek final öncesinde bir tur daha geçerek son 8 takıma kalması gerekecek. bu seneki peformansımıza baktığımda yine şüphelerim var ama kupayı kaldırabilecek bir kadro kalitemiz de mevcut. bu maçtaki performansımız ileriye yönelik bazı düşüncelerimizi şekillendirebilme yolunda ışık tutacaktır.

ben her türlü bu maçı alacağımızı düşünüyorum.
tarih yanlış olmasın diye yeniden baktığım maç. lan 2 gün arayla 2 maç mı olur.
5 saat sonra başlayacak olan ziraat kupası maçı. o değil kimse entry girmemiş amk.

ulan mancini, ah ulan mancini takımda ruh bırakmadın amk. kimsenin sikinde değil cimbom. kaptan bile sahada arkadaşlarıyla kavga ediyor. selçuk inan sürekli burak yılmaz'ın boş koşularını görüyor, drogba zerre sikinde değil. o da top alacam diye yok olup gidiyor garibim. bruma desen buruldu gitti çocuk. amrabat amı götü dağıttı. ebue çimleri yolmaktan başka bi bok yapmıyor. hele o kaleci denen eray kazması her geri pas da rakip gelene kadar topa vurmuyor. adam resmen adrenalin manyağı amk. takım iyice mala bağladı. bu maçı kaybederse kimse şaşırmaz. zira herkes kendini kaybetmiş durumda. yense bile zevksiz geçeceği kesin olan bir maç. 4-0 bitse ne olur. hep boş.
GALATASARAYIMIZIN as kadroyla çıkıp bitirmesi gereken maçtır. sneijder izinli, eboue de kas zedelenmesi ve ödem var, muhtemelen oynamaz ama diğerleri mutlaka oynamalı şu aşamada. şöyle ki;

eray
sabri-chedjou-semih-riera (hakan)
melo-engin (ceyhun)
burak-selçuk-bruma
drogba

şeklindeki bir kadroyla tüm olumsuzluklara rağmen kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.
yenilir de mancini'nin kovulma süreci hızlanır denilen maçtır.
atv den canlı olarak yayınlanacak maçtır.
bruma'nın harikalar yaratacağını düşündüğüm maç.
gene berbat oynuyoruz.
herkes dağınık.
aslında yiğit gökoğlan'ı kanatta denesek nasıl olur diye düşündüğüm maçtır. mancini kadroya alacak diye duymuştum eğer öyleyse denenmeli. battı balık yan gider.
aydın bruma ve amrabatın aynı anda kadroda olduğu maçtır.

-----------O-----------
---O----O-----O----O---

--O----O--O--O----OO--

gibi bir taktikle oynuyoruz zaar. o sol açıkta halay çekenler amrabalta bruma.
Gbb bomboş kaleye atamadı ya la.

iki tane sıradan takımın karşılaşması.
Atamayana attılar karşılaşması.

Baytar attı.
savunmamız az daha inanılmazı başarıp antep'e zorla gol attırıyordu ama olmadı. bir sonraki sefere inş.
atv golden sonra golün tekrarını vermek yerine antep in kaçırdığı golü gösterdiği maç.
hala tekrarı yok golün.
ilginç.
Gs nin forvetsiz oynadığı maç. Çok çalıştılar kaç haftadır dinlensinler yazık.

O değil de hoca kes haftaya şu götü kalkanları sür yedek kadroyu sahaya. Yekta, Ceyhun, engin, emre, Aydın, hakan, sabri. Daha hırslı ve daha arzulu oynamazlarsa ben birşey bilmiyorum.
2-1 olan maç. amrabat yatmaya gelmiş maça zemin de güZel demek ki iyi yatıyor.
2-0 galibiyetten 2-1 e gelen maç. ah galatasaray ahhh, bu kadar laubali oynama devam edersen kupadan da olacaksın aman dikkat et dememe neden olan maçtır.
diğer takım galataüsarayın rakibi değil..
hakem çok kötü yönetiyor, çok tecrübesiz. konuk takımın oyuncuları kasap.
amrabata da futbolcu diyenin amk ben.
Bok gibi bir takım oldugumuzu gösteren mac
su bruma bır gol atsın yeyer ya!
erman toroğlunu nun esprilerine maruz kalmak zorunda kaldığımız önemli bir kupa maçıdır.
2-0 dan 2-2 oldu maç, inşallah da yenilirler gaziantep daha fazla hakediyor galibiyeti.
rakibin ile dalga geçersen 2-0 önde iken 2-2 olur durum ve bakar kalırsın bizleri ne zaman güldereceksim galatasarayım dememize neden olan maçtır.
roberto mancini'nin kurbanı olduğumuz maç. göz göre göre yedik 2. golü.
puahaha 2-0 dan 2-2ye, gsnin rezilikleri bu sezon bitmiyor
güncel Önemli Başlıklar