bugün

Genelde istifa etmek ya suçu kabullenmek ya da suçsuz olduğunu ispat etmek için başvurulan bir şeydir; ancak görevden alınan kimseler ve görevden alanlar kuvvetle muhtemel suçludur. Ayrıca torpil ve adam kayırmanın kul hakkı yemek olduğu konusunda milletimizin kafası bayağı bir karışık sanırım; yoksa neden "ne istediler de vermedik" gibi sözler kullanan birileri bu kadar teveccüh görsün ki?
20 yıldır ilk piyango ÖSYM başkanına vurmuş. Affını istemeden alınma yok normalde bizde.
(bkz: halis aygün)

Onca giri, biri bile adını yazmamış.
Neden sadece ÖSYM başkanı görevden alınıyor sınav iptal edilmiyor? Ulan ortada bi haksızlık varsa sınavı iptal edin, başkanı da öyle görevden alın. Sınav iptal edilmedikten sonra akp kendini aklayamaz ve bu olay unutulmaz…

O kadar kişinin kanına girdiniz yine kansızlar ordusu…

Keşke görevden affını isteseydi öyle daha havalı oluyor.
Suçlu veya suçsuz koca ÖSYM başkanı bir satır yazıyla gerekçesiz görevden alınıyor. Yeni Türkiye.
özele gidin kardeşim kpss sizin için değil zaten. e sen muhalefet olarak başkanlığa rey vermedin mi?. şimdi siktir git meslek öğren asdfgh.
Yanlış oldu.
Kusuru yokmuş dedikten bir gün sonra görevden alırsan, baştan koruyor durumuna düşersin. Halbuki, 6 ay sonra rahatsızlık nedeniyle affını istetsen kimsenin sesi çıkmaz. Yok görevden alıyorsan, sınavda suistimal yapanları basına göstere göstere ağır cezalara çarptırır, halkın tam da moral anlamında ihtiyaç duyduğu “temiz eller” operasyonunu yapar; “benim ideolojim hala taze ve ilk günkü gibi idealisttir. Suistimal yapanlar benim bilgim dışında iş görenlerdir ve hesaplarını keserim” der, toplumda minik bir neşe kervanı oluşturursun.
acaba çalındı mı yoksa yine bazı cemaat/tarikatlara sızdırıldı ve sonra ortaya çıkınca "sorular çalınmış" diyerek üzeri mi örtülüyor belli olmayan skandal sonucu kara partinin kendini aklama çabasının sonucudur.
milli eğitim bakanı başta olmak üzere, bu görevlileri atayan, görevden alan insan-insanlar şimdi sorumluluklarından kurtulmuş mu oldu?
nasıl bir ülke olduk?
bu ülke de bir tane düzgün çalışan bir kurum yapı yok mu?
Altından ne çıkacak bakalım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.