1. 1.
  3 ağustos 2018 yılmaz özdil yazısı

  Dumur eden yazıdır. Bu ne cesaret yarabbi...

  https://www.sozcu.com.tr/...abilecek-misiniz-2555100/
  4 -1 ... fokus
 2. 1.
  Doğru söylemiş.Neresi yanlış.Senin reisin anca eyy bilmem ne demesini bilir.Bak mecliste diğer partiler de destek veriyor.Abd ile olan anlaşmaları fesh etsenize.Ülkemizde bulunan konsolosu sınır dışı etsenize.Burada boş konuşmakla muhaliflere b.k atmakla olmuyor bu işler.
  3 ... elimizde kalan tek nick teknik
 3. 3.
  abd'nin bilmem hangi kurumunun ajanı yakalanmış, fetö-pkk her haltta eli var, adam sikindirik bir rahip diyor.

  asıl bu ajanı teslim eden ve teslim edilmesini isteyenler sikindiriğin önde gidenidir. bu kadar ezilmişlik psikolojisi olamaz ya.
  -3 ... asyali praetor
 4. 4.
  ağzıyla zıçmış. Ama şaşırmadık yozdilden beklenir.
  -3 ... sumela
 5. 5.
  Güzel yazmış -dik duramayacak çünkü asrın liderimiz, dizleri üzerine çökecek.
  1 ... paganviodio
 6. 6.
  'Yeminle söylüyorum…
  Söz konusu vatansa, seni bile savunuruz, emperyalist tehdide karşı ulusal birlik ve beraberlik için sonuna kadar arkandayız '

  işte beklenen davranış. kepçük kepçük konuşan devletine düşman tavrı takınan aynı gemide olduğumuzu unutanlara yol olsun.
  3 ... redkidin delikli golgesi
 7. 7.
  sorsak antiemperyalist takılır. güzel yalamış amerikayı.
  -4 ... masklavi
 8. 8.
  ambargoyu dinlemeyen kıbrısa giren ecevit'den sonrasını okumadım, ecevit yurt dışında iken erbakan başlattı kıbrıs harekatını, tarih bilgini gözden geçir özdil abi.
  -3 ... dertlikedi
 9. 9.
  Yine bir Yılmaz Özdil zırvası. Bu sefer Uslubü kabul edilir gibi değil okurken utandım. Ayrıca ismet inönünün siyasi anlamda mk atatürkten daha iyi işler çıkardığını belirtmiş. Bu da dikkatimi çeken başka bir konu.

  Bence yanındayız ayağına ortamı daha çok germeye çalışıyor. Bu adamdan hayırlı bir hareket beklemek mucize olurdu zaten.
  -2 ... bir istanbul beyefendisi
 10. 10.
  Okumadım. Sonu kesinlikle "anlayana..." diye bitiyordur. Bir sen biliyorsun antiemperyalist amca. Bizler cahiliz biz anlayamıyoruz o yüzden okumadım.
  1 -1 ... dupeduzadam