bugün

yanlış yapıyordur. uyumuş olması gerekir. sağlığından taviz vermektedir.
Nba tutkunuysa 4 ü bekliyor olması muhtemel.
elinde koca bir kahve fincanı da varsa kesin tez yazıyordur. yazıktır. arada sözlüğe bakıp yalnız olmadığında mutlu oluyordur. muhtemelen.
gece çalışan insandır. bir yandan çalışır, bir yandan entry kasar, bir yandan final serisini bekler. görünüşte becerikli insanlar gibi görünselerde, yaşlanınca çok ağlıcaklardır.
şuan o saatten 10 dakika ileri,kafası karışık insandır,düşünen insandır,sıkıntılı insandır.
huzursuzdur. uyuyamıyordur. bu sırada da hazır uyanıkken finali izlese fena olmazdır.
(bkz: her şeyde bir hayır bulmak)
sıkıntıdan uyuyamayan insandır.
muhtemelen gripin'den sırasıyla üç,dört ve beş adlı şarkıları dinleyen yazardır.
grip olmuştur. sürekli burnu akıyordur, öksürüyordur ve hapşuruyordur. biraz da ateşi varsa ve yarın da final sınavı varsa tadından yenmez o insanın. *
3.50 de de uyanık olabilen insandır.

aa bu benim lan.
belki de değer verdiği bir insandan mesaj bekliyordur, uyku tutmuyordur...
'3.35'te uyanık insan'ı tanımlayacaksan o entry'i tam 3.35'te girmen lazımdı agaaa, hehheh, böyle de madara olursun işte, hehhoohaha' diyebilecek dostlarımızı da görmemizi sağlayan insandır.

o zaman ben ağustos ayı için gireceğim entry için şöyle bi inzivaya çekileyim zira daha haftalar var.
(bkz: tey allah ım ya)
enbiey final serisinin 4. maçını bekliyordur. ahanda başlıyor.
04,00 te uyanık olan insandan farkı olmayan insandır.
sabah namazı kılmak için abdest alması gereken insandır..

+abdestin varmı?
-yok.
+lavoboda alınır türden mi yoksa..
-ee şey, ben kılmiim en iyisi.
erken uyuyup uykusunu alan şaşkınlıkla kalkan insandır. kendini bilmez tavırlar sergilemesi mümkündür.
Şehirler arası seyahat halinde olabilecek insandır.
artık bunu düzenli hale getirmiş olabilir.
insan gibi 1'de, 2'de filan uyumak varken sen git sabahlara kadar uyuma. aferin.
hemen yatıp, on dakika geçmeden uyuyacak olan beni baglamayan baglacı kapsamaz
memlekete dönüp odtüden ayrılmadan önce dc' de ne nar ne yok sömüreyim diyen insandır.
güncel Önemli Başlıklar