1. 1.
  2008 2009 sezonu, fortis türkiye kupası çeyrek final 2. maçı.

  (bkz: 27 ocak 2009 galatasaray sivasspor maci)
  1 -1 ... minik mavi balina
 2. 2.
  saat 14:00'da sivas 4 eylül stadı'nda başlayacak olan ftk çeyrek final 2. maçı.
  1 ... minik mavi balina
 3. 3.
  galatasaray' da cassio lincoln, milan baros, morgan de sanctis, aydın yılmaz ve linderoth kadroda yoklar. cezalı ayhan akman da forma giyemeyecek.
  sivasspor' da da cezalı fabio bilica ve sakat hayrettin yerlikaya forma giyemeyecek.
  4 -1 ... esek kafali
 4. 4.
  sivassporun galatasaray i eleme oraninin %60 oldugunu iki takimin eksiklerine bakip soyleyebilecegim karsilasmadir. * (bkz: top yuvarlaktir)
  -1 ... alpiyestigin
 5. 5.
  sivasspor açısından değerlendirilmesi gereken maç. zira sivasspor bu maça galatasaray'dan daha gerilimli çıkacaktır. birinci sebep, iki takım arasında yapılan son iki maçın da etkisi ile sivasın maça favori olarak çıkacağı ve bu baskıyı kaldırıp kaldıramayacağı durumu, ikinci sebep ise bir anadolu takımı için şampiyonluktan daha kolay ulaşılır bir hedef olan türkiye kupası'na tamam veya devam maçı olmasıdır.

  tamamen sarı kırmızı gözlükle baktığımızda ise sonuç galatasaray'ın kupa tecrübesi ile bu turu geçeceği şeklindedir.
  ... guzunamca
 6. 6.
  galatasaray'ın bu kadroyla - hele hele yıllardır ne işe yaradıgını çözemedigim mehmet güven'le - turu gecmesinin cok zor oldugu mücadele. umarım ben yanılırım.
  1 -1 ... genco
 7. 7.
  galatasaraylı futbolcuların artık ayakları titreyerek çıktıkları maçlardan bir tanesi.galatasarayda sivasofobi hastalığı oluşmuş durumda çok acı.
  1 -9 ... apice a rassi
 8. 8.
  uzatmaya gidecek maç. normal süre 1-1 sona erecek. aha buraya yazdım.

  göt olur muyum ? olabilirim.
  25 -7 ... minik mavi balina
 9. 9.
  galatasaray'ın gerek saha koşulları, gerekse dirençli sivasspor karşısında skor üstünlüğü sağlama açısından sıkıntı çekmesi muhtemel maçtır.
  ... erdinaryus professor
 10. 10.
  hürriyet'in internet sayfasında an itibarı ile süpriz karşılaşma diye duyurulan maç. nasıl süpriz lan? maça bir saat kala evden mi topladınız milleti, kahvede otururken hadi maç yapalım mı dediler?
  1 ... guzunamca