1. 1.
  son iki haftada yan hakemlerimizin Beşiktaş'a uyguladığı standarttır.

  geçen hafta tam önünde taç çizgisinden 2 metre dışarı çıkan topu içeri tekrar sokarak giden oyuncuya devam kararı veren bir yan hakem, bu hafta yaklaşık yaklaşık otuz metre mesafeden o kadar oyuncu arasından pierro'ya göre sadece 14cm olan ofsaytı yakalayan başka bir yan hakem, yani öyle bir pozisyon ki, iki oyuncu aynı hizada ama birinin çükü diğerinden az daha uzun , adam onu tespit etmiş ofsayt vermiş.

  muhteşem!!!!

  neyse şimdi hemen yine ağladılar falan diye lavukluk yapacak arkadaşları da rahatlatayım, hele bir de rakiplerinden birisi, daha önceki gün lig sonuncusuna, sürpriz puan kaybedip, sana şampiyon olma şansını son bir kez daha altın tepsi ile sunmuşken, sen şampiyon olacaksan , o akhisar'ı gidip, sike sike, evire çevire yeneceksin arkadaş, işi son dakikada hakemin insafına bırakmayacaksın,

  beşiktaş'lı arkadaşlara da bir seslenişim var, eleştirilecek çok kişi ve durum var ama, şu lig halen bitmedi, bitsin o zaman konuşalım bunları, şampiyon olmasak da ya da hadi oldu ki olsak da, mutlaka konuşalım.
  ... neoettoman
 2. 2.
  (bkz: miyop)

  göz kusurudur, alay etmeyin.
  1 ... aglama duvarinda gulesim geldi
 3. 3.
  14 cm değil 1cm de ofsayt olsa doğru kararsa bunun nesini tartışıyoruz? Dışarı çıkan top konusunda haklısın onda sana tamamen katılıyorum ama o da skora etki etmedi sonuç olarak.
  Fenerbahçe nin arenada taçtan attığı gol direk olarak etkili bir şekilde Fenerbahçeyle aynı puana gelirsek onlar şampiyon olacak o gol yüzünden.
  Not:Galatasaraylıyım.
  ... kahinsilka
 4. 4.
  sadece beşiktaşa olmayandır. şöyle bir örnek vereyim ilk yarındaki gs-fb maçında gs 2-0 öndeyken 1 metre dışarı çıkan topa hakem devam dedi ve pozisyon gol oldu maç 2-1 bitti. ikinci yarıdaki maçta fb 1-0 yendi. şimdi eğer ki bir mucize olur da gs kalan 3 haftada puanlar kaybederek fenerle aynı puana gelirse ve iş ikili averaja kalırsa fenerbahçe şampiyon olacak, o zaman bunun hesabını kim verecek?
  2 ... flat head
 5. 5.
  Bir de metrenin kısaltması "m" ile gösterilir arkadaşlar.

  Bir fiil, nedir bilmem.
  ... silinen hesap 014384