bugün

Şampiyonluğumuz zaten zora girdi yeni bir başlangıç yapılabilir belki diye düşündüğüm maç. Hatalı oyuncu tercihlerinden dolayı şampiyonluğu zora sürükledi. Yolun sonu şampiyonluk olsun demeyi çok isterdim ama çok zor.
antalya favori.
fener atar ya 4-5 tane. şeyapmayın.
antalya'nın zayıf rakibine acımayacağı maç olacaktır.
rotasyona gidip 5 atacak fenerin taraftarına 4 maçtır neredeydiniz amk dedirteceği maçtır.
penaltıcı jailson ve hücum kesen tolga ciğerci'nin 11 oynayıp oynamayacağını merak ettiğim karşılaşma. onların oynama durumuna göre bir sonuç tahmini yapılabilir.
Poldi
Sinan
Adis jahovic 3 lüsüyle Antalya Fener'e fena kitleyecek

Yanılmıyorsam ilk yarıdada zikmisti feneri Antalya.
antalyaspor'un kazanacağını düşündüğüm maç. biz hem son 4 haftadır yarak gibi oynuyoruz, hem kadro kısıtlı ve sakatlar var. hem de moralimiz ve motivasyonumuz diplerde, lige de havlu atmış durumdayız. antalya'da iş bitirecek podolski, sinan ve jahovic var. bizi kadıköy'de de yendiler ilk yarıda. 0-1 bitmişti. bu maç da muhtemelen 2-0 veya 2-1 şeklinde antalyaspor üstünlüğüyle sonuçlanır.
görsel
Herkes fener şöyle leş ersun böyle korkak falan diyor puan kaybı bekliyorsa kesin fener rahat alacaktır.
görsel
Tüm koltuklar da türk bayrağı var. Karegrafi yapılacak. Belli..
Benim kombine tarafı yok..
şu ersun'u biz gönderemedik muhtemelen podolski gönderecek.
görsel
Her yer türk bayrağı.. Fenerlisi antalyalısı..

Vatan sana canım feda diye bağırıyor...
antalyaspor'un 2-1 kazanacağını düşünüyorum.
Antalya skoru eşitledi durum 1-1. Dakika 57.

Fenerbahçe nin hali içler acısı. Antalya dan başka bir takım olsa ilk yarı 2 tane gol atmıştı bu fenere.

Podolski’nin pasında Hakan Özmen harika bir vuruşla takımını 2-1 öne geçti.

Adis Jahoviç skoru 3 ledi. Gol var ile iptal oldu. Ofsayt.
Fenerbahçe'nin takım olamama sorunsalinin devam ettiği maç. Bir solbek bir sagbek bir stoper bir hızlı golcü sol açık bir hızlı golcü sağ açık. 5 kaliteli futbolcu olmadan bu takım düzelmez.
Fenerin şu haline üzülmemek elde değil. Bir galatasaraylı olarak fenerli oyunculara sesleniyorum; ulan sizin bu taraftara bunu yapmaya ne hakkınız var?
Şamar oğlanı oldunuz helal olsun lan size.
Poldi... 2 asist yapmıştır.
görsel
insan ailesini seçemez ama tuttuğu takımı seçebilir arkadaşlar. gelin galatasaray'a kanser olmaktan kurtulun.
5 dakika uzatma gol 90+6
Antalya hakemi silkse yeridir.
uzatma süresi bitti maç bitti ama hakem maçı bitirmedi. fenere golünü attırdı sonra bitirdi.
saha karıştı, antalya isynlarda.
skandal bir maç oldu. ilgili hakem hakkında soruşturma açılması lazım. 80 milyonluk ülkede hakem olacak başka adam mı yok? bunları nerelerden buluyorsunuz ya ayıptır günahtır o kadar emeğe yazık.
ama menerbahçemizin ayaklarını kaydırıyorlar hep.