1. 1.
    twitter'da gördüm ve görür görmez bu şerefsizlerde aynı havayı solumaktan tiksinti duydum. 29 yaşındaki soysuz bir şerefsizin 10 yaşındaki kızla konuşmaları paylaşılmış.

https://twitter.com/damla...tatus/1035592849289633792
    7 -2 ... tavuklu pilavdaki nohut
  2. 2.
    bu orospu cocuklarının yerlerine ve nerede olduklarını keşfedip gebertene kadar döveceksin.
    3 ... prince of mirkwood
  3. 3.
    Adam kaç kardeşin filan var demiş. Niye bu kadar tepki çekti anlamadım.
    2 -14 ... fah yu bices
  4. 4.
    Benim anlamadığım kız 10 yaşındayım diyor adam diyor ki ''o kadar küçük göstermiyorsun'' 10 yaşındaki bir kız 19 gösterecek değil ya.
    3 ... ustegmenin postasi
  5. 5.
    Devlet hem topluma hem de bu adama iyilik yapmalı ve sapıklığını her ne şekilde olursa olsun icraate dökmüş herkesi idam etmelidir.

Hem toplum bir pislikten kurtulmuş olur; hem de bu yaratık, iğrenç benliği ile yaşamaktan kurtulur. Zaten soğukkanlılıkla şu okuduğumuz şeyi yapabildiyse ilk işi değil bu.

Şiddet çok kötü birşey ama bazen profesyonel ellerde olmak şartıyla gerekli.
    3 -3 ... insectoidzz
  6. 6.
    bana pek ciddi gelmedi nedense. hele altta takipçilerim falan diye girmiş biri.

eğer gerçekse annesi halleder. değilse de millet artık kul köle popüler olmaya.
    1 ... jean luc picard
  7. 7.
    damla kim? iyimiş.

18 den büyük mü sorsana bi.

edit:püüü yengeç burcuymuş. sorma siktiret.
    -6 ... mdmazing
  8. 8.
    Bu olay eskiydi. Neden yeni olmuş gibi tekrar gündeme gelmiş anlamadım.

Gündeme gelmesinde sıkıntı yok da neden "yeni" olmuş gibi gündeme getirilmiş?
    ... narcissistic
  9. 9.
    10 yaşında çocuğa Twitter, facebook, instagram açtıran ana babanın da aklına edeyim.
    Böyle güvensiz bir ortamda buna izin verilmemeli. Ama kime konuşuyorsun.
    3-4 yaşında kız çocuklarını giydirip süsleyip takipçi edinmeye çalışan ebeveynlerle dolu ortalık.
    14 ... poena
  10. 10.
    29 yaşındaki soysuzun küçük kızla girdiği diyalog
    17 -2 ... abhartach lynch