bugün

tff yönetimin aldığı en saçma kararlardan biri. lig bitmiş salgına rağmen tüm maçları oynatmışsın ve başarısızlar küme düşmüş sen lig bitip düşenler kalanlar belli olunca küme düşmeyi kaldırdım diyorsun. özetle tam bir fiyasko.
bir kayseri spor için değer mi?
Alex ten sonra türk futbolu çok bozdu.
Kusura bakmayın ama Türk futbolundan gram zevk alan insanın aklını silkeleyeyim. Siyasetin aktif rol oynadığı, sadece anlık kararlarının alındığı ve sürekli hep aynı kişilerin yönetimde olduğu bir yerden zevk almak gerçekten zorlama bir çaba.

Çok şükür karantina zamanı nba ile tanıştım ve 2 gün sonraki lakers-clippers maçını artık iple çekiyorum.
Yaşamasan keyifli ülke aslında vol 158858999944499.
futbol zevkinin siyasi emellere ve hemşehriciliğe peşkeş çekilmesidir.

futbol ligleri bir yarış ve sıralama işi değil midir? kazanan olduğu gib kaybedende olmalı değil mi?
küme düşmemek için sonuna kadar mücadele eden rize, geçlerbirliği, denizli ve son maçlarını çok takdir ettiğim konya futbolcuları teknik heyeti aptal enayi mi?

iktidar yanlış yapıyor. insanların elinde kalan futbol seyir zevki ile de oynarsan bu insnanlar mutsuz olur. mutsuz insan ihtilal'e daha yatkındır.
Sistemsizliğin sistem olarak kabul görmesinin tezahürüdür.

Kurulların aldığı saçma kararlar,
virüs ortamında oynanan maçlar,
sakatlanan futbolcular,
yabancı sayısı fazla olan takımların sözleşme iptalleri,
Cezalı duruma düşen yönetici ve futbolcular,
Beinsports'un gelecek sezon yatırımları,
Tff ile işbirliği yapan şirketlerin yaşadığı bilinmezlik ortamı..

Bütün bunlar yok sayılarak alınan kümede kalma kararı tff 'ye ol(may)an güveni oldukça derinden sarsacaktır.

Gelecek sezon 6 takımın düşmesi ve her hafta bir takımın bay geçmesini saymıyorum bile.
Çabuk kalktı dikkat edersen.
En iyisi milletvekilliği gibi olsun.
Her şehri temsilen 1 takım bulunsun. Sonra 120 takıma tamamlamak için şehirlerin profesyonel liglerde 2019/20 sezonuna göre d'hondt seçim sistemine uygun olarak takım gönderme hakkı verilsin.
Devamında 1. Dünya savaşı gibi ligleri 6 cepheye bölelim..
Şimdi her sene 4 takım mı çıkacak lige. 5 yıl sonra 40 takım, süper.