bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    elçiye zeval olmaz derler doğruymuş meğer (!)
    sen yıllarca dağ da çatışmalara katıl, devletin ve milletin ideolojisine tacizler de bulun, hakkın olmadığı halde bu toprakta hak iddaa edip sınırlar çiz, kendi kanından olan insanları kurşuna dizip karılarına kızlarına tecavüz et, hiçbir günahı olmadığı halde bu ülkenin evlatlarını, öğretmenlerini, doktorlarını, kamusal alan da çalışanını, imamını, öğrencisini, askerlerini hunharca katlet ve bunları yaparken tiyniyetsiz şekilde özgürlükten, bağımsızlıktan, hürriyetten, insanlar haklarından, yaşama hakkından binlerce aldığın canı döktüğün kanı hesaba katmadan bahset, ülkeyi bölünmeye zorlayan yasaların zorunluluğundan bahsedip toplumu kaos a sürükle sonra da 3-5 çapulcuyu ait olduğunuz dağlardan şehre barış istiyoruz, ateşkes istiyoruz diyerekten yolla, benim caanım keriz büyüklerim de buna hayhay yanıtını versin siz bir nevi kazanmış olun bizler kaybeden. peh...

bir de bunlar yetmezmiş gibi Türk milletine ait olan bir meclise bu herifleri amacsızca monte et!

ulan (!) 30 bin den fazla vatan evladı, toprak insanı yitirildi bu ülkede! be itin çocucu abdullah öcalan! hangi hakla barış istiyorsun? hangi haklı onca yaptığın zulümü es gecip bu vatan da hala kendine ve ceddine hak ilan ediyorsun. o salınan peşmergelerden illaki birinin elinde vardır bu vatan ugruna can veren bir şehidin kanı!

Ey ataammm! gör bak ne hale geldi senin kurduğun bu cumhurriyet...
    biziz suclu atam sakın senin kemiklerin sızlamasın!
    olaki birgün ölürsek bizde bu toprak ugruna varsın şimdiden hakkımız helal olsun suçu olmayan canım vatana!..

mustafa kemal atatürk ;
    ''Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim. ''

edit: ben de atam ben de!!!!!!!!
    6 -3 ... losers
  2. 2.
    bizde dağa çıkıp inelim, bize de maaş bağlayın. işsizlere can verin.
    ... hayatin anlamini arayan adam