bugün

Esenyurt Seçim Bürosuna Saldıranların Adliyeye Getirilmesiyle Başlayan hadise. Geziye Katılanları Vatan haini ilan eden ülkücülerin toma'yı ele geçirmeleri ve polise taş atmaları ise oldukça manidar.

görsel
Polise taş atma olayı düzmecedir. Tomaya el koyma konusuysa polisin müdahelesini bitirmek için. Şehidimizin katillerini beklemekteler.
ocakta çayı kim koyacak diye merak edilen eylem. ocak önemli, ocağı boş bırakmayın.
görsel
tomayı tahrip etmedikleri için gezicilerle kiyaslanamayacak eylemdir. ayrıca o ülkücü, pkk'lılar tarafından şehit edildi. siz yusufiyeli'nin katilleriyle bir olup zılgıtlar eşliğinde halay çektiniz onun bunu çocukları...birde polise taş attılar diyorlar. polis bu milletin öz evlatlarını sopalayıp pkklılara teslim oluyorsa amına bile koyulur o kadar.
yönetim an itibariyle toplanan insanları yalnız bırakacak mjs yayınlamıştır.
Mhp Bizim Bir alakamız Yok Mesajı Yayınlamıştır.
la bi yuruyup gitmelerini gerektiren eylem. ulkuculerde sokaga inecek kapasite de cesaret de yok. zaten inseler de gezicilerden farkli ne yapacaklar? hadi geziciler polise tas filan atiyodu ulkuculer devletin polisine onu da yapmaz/yapamaz. bdp binasina yurumek de yemez. bozkurt isareti yapip slogan atarlar ancak.
yazangacli duzeltec: bi de cok pis eksiliyolar ellam.
yazıklar olsun sokaktaki ülkücülere sahip çıkmayan genel merkeze.
ülkücüleri küçümseyen cahilleri göz önüne sermiştir.

sizin o tırsak dediğiniz ülkücüler zamanı geldiğinde devlet için vatan için işini aşını bırakıp devleti için savaşmıştır. siz osura osura yatarken kamplarda eğitim görüp pkk ile mücadele etmiştir.

ülkücüler bu devletin mekanizmalarında iken polis, mit, asker ve her devlet kademesi şimdili halinden çok daha iyi ve devletin milletin bekası için çalışıyordu.

pkk bitti birileri mitçilik polisçilik oynamaya başladı. pkk pkk iken bu ülkenin emniyetini sağlayan insanlardı ülkücüler.

haddinizi bilin götverenler.
Ülkücü hareketin başındakilerin sesini çıkarmadığı durumdur...
Haberim yokmuş gibi inmiş sokağa diyor merkez.
Ayıptır yapılan, parti desteğini vermelidir.
Genel merkez uyumamalıdır.
(bkz: polise molotof atan ülkücü)
mhp merkezini gezi parkı savunmasında olduğu gibi korkutan eylem. merkeze diyorum ki etliye sütlüye karışmayın sonra oy isteyin. he oldu a.k.
kürtsen, bu olaya da gelip laf söylemeye çalışıyorsan anlarım. yalnız solculuk da, ülkücülük de ezberden yapıldığında olmuyor. birisi geziye bok atıyor, birisi sokağa inen ülkücüye giydiriyor. sonuç?

artık devlet hukuk devleti olmadığı için, ihkak-ı hak meşru, mahkeme sokak oldu. fişleneceğini bile bile kim sokakta eylem yapıyorsa tebrik edilmeli. yarın sizin hakkınız yendiğinde sırf ideolojik saçmalıklar yüzünden haklı olduğunuz davada destek göremediğinizde hiç oturup ağlamayın o zaman. bölüne bölüne değil, birleşe birleşe oluyor bu işler.

mhp genel merkezi büyük terbiyesizlik yapmış, 'kanı yerde kalmayacak diyemiyorum' sözünün acıtsa da gerçeklik payı olduğunu göstermiştir. bugün sokakta hakkını arayan ülkücü arkadaşları ben tebrik ederim. aklı selim insanlar arkanızda, yanınızda. merak etmeyin.
hareketin başındakilerin çoktan sesini çıkardığı durumdur: bizi kimse bu tuzağa çekemeyecek demişlerdi. çok açık konuşayım, ülkücüleri genel olarak severim. öcü değildirler, bu toprakların insanıdırlar. ama siz de çok iyi biliyorsunuz ki ülkücüler, aynı zamanda da kolay gaza gelebilen ve zor dizginlenen bir topluluk. itüdeki ilk senemden hatırlıyorum. maçkadaki ydy binasını basıp bir kaç kişiyi yaralamışlardı. hem de pala, zırh gibi bir kesici alet kullanarak. olaydan bir zaman sonra ülkücü arkadaşlara sordum, neden böyle saçma sapan bir eyleme kalkıştıklarını. çok da tepki toplamıştı çünkü. ülkücü arkadaş şöyle dedi: bizim hiç haberimiz yoktu, bir arkadaş elinde kesici aletle gelmiş. biz o kadar büyük bir şey tasarlamamıştık, o arkadaş bıçağı (veya o aletin ismi neyse artık) çıkarınca iş büyüdü. yoksa biz de böyle olsun istemedik. onun pervasızlığı hepimizi yaktı, o arkadaşı da hareketten ihraç ettik zaten.

açıkçası arkadaşa inanmıştım, yalan söyleyeceğini düşünmüyorum. zaten uzaklaştırma falan da almışlar vs. demem o ki ülkücülerin içerisinde böyle psikopat adamlar var, ve bu adamlar ortalığı kana bulayacak, akılsız işler yapacak, patlamaya hazır bomba kıvamındalar. işin kötüsü, bu adamları kendi halinde bırakacak, onlara prim vermeyecek bir yapıda da değil ülkücü gençlik. en ufak bir olayda kontrolden çıkabiliyorlar, kavgada arkadaşlarını yalnız bırakmamak adına işin çığırından çıkmasına sebep olabiliyorlar.

o yüzden bir "dost" tavsiyesi olarak diyorum ki, gelin liderinizin sözünü dinleyin. yok illa sokağa ineceğiz diyorsanız da yukarıda yazdıklarımı dikkate alın. biliyorum, bir çoğunuz da vicdanlı adamlarsınız. allah korusun, pişman olacağınız işler yapmayın. yiğitlikten ödün vermemek adına insanlıktan çıkmayın. memleketin çivisi çıktı zaten, bir de siz başımızı ağrıtmayın. biliyorum çok kızacaksınız bu yazdıklarıma ama yazdığım her cümlede bir yaşanmışlık var, ondan emin olabilirsiniz!
görsel
--spoiler--

--spoiler--

BDP dağdaki eli kanlı teröristi bile kucaklayıp, özgürlük savaşçısı diyor.
MHP hala sokakta eylem yapan birçoğu yine kendi teşkilatının mensuplarına "bizimle alakası yok", "onlar marjinaller" diyerek kaçıyor.
--spoiler--

--spoiler--
görsel
bursa'da mhp'liler "vur de vuralım öl de ölelim" diye slogan attıklarında, sayın bahçeli; "merak etmeyin, onun da zamanı gelecek..." demişti.
bunun üzerinden neredeyse 1 sene geçti.
ülkücüler ne vurdu, ne de vurmanın zamanı geldi.

bir grup geldi, mhp'nin seçim bürosunu dahi basmayı gözüne kestirdi, buna cesaret edebildi.

mhp kadrolarının basiretsizliği, mhp'yi ve ülkücü camiayı böylesine ezik ve pasifize olmuş duruma soktu. netice olarak, olan 3 çocuk babası yusufiyeli cengiz'e oldu.

e hani vur de vuralı öl de ölelim di...hani onun da zamanı gelecekti?

onun zamanı bu zaman değilse, ne zaman sayın türkmen beyi?

siz 06 mhp 001 plakalı mersedes ile otobanda seyirtip ferdi tayfur dinlerken, bu görüntüleri yutupta paylaşırken 3 çocuk babası yusufiyeli cengiz şu an üşüyor toprak altında.

vurup kırmak zamanı bu zaman değilse ne zaman?
http://protestsanayici.wo...hareketin-hareketsizligi/
bu tayyip cok buyuk adam. ulkucuyu polise tas atar hale getirdi ya, bunun elinden her is gelir.
cipsimi alıp televizyon karşısında zevkle izleyeceğim olaylardır. inşallah polis solculara uyguladığı şiddeti bunlara da uygular.
gezi olaylarında, hükümeti protesto olaylarında ellerinde satırlarla solcu kovalayan köpeklere acımıyorum. beter olun amk.
gezi olaylarında ölen 5 insan için söylemediğini bırakmayan akp istepneleridir. besbeter olsunlar.
ülkücülerin sabrının taştığını gösterir. ayrıca mhp onlar marjinal gruplar alakamız yok diye açıklama yaparak tabanını satmıştır.
gezi olayları ile alakası polisle karşı karşıya gelmekten başka bulunmamaktadır.

(bkz: ülkücüler vardı bu ülkede devlet yokken)
merak edilecek bir şey değildir. karşılarına 3 tane bdp li çıkarsa hemen dağılıp arazi olacaklardır. onların gücü sadece barışcıl solcu öğrencilere yeter.