bugün

görsel
Fenerbahçe'liyim ve galatasaray şuan 1-0 önde kazanırsa şampiyon olur daha bırakmazlar. Biz de türkiye kupasını alırız beşiktaş da babayı alır :d
2002 ekim'inde biz kibirliydik; bedelini ödedik.
2006 mayıs'ında fener kibirliydi; bedelini ödedi.

Şimdi de bjk kibirli.

işte bu maç,bedel ödeme maçı.

Ey beşiktaşlılar;Bizim lig şampiyonluğumuza,Fener'in kupa şampiyonluğuna ve ibfk'nin ş.ligi vize alışına hazır olun.

Babanız biziz, esra-ceyda kardeşler, sarışınlar, şikebahçe,fetosaray, kudurun gibi laflarınız g.te kaçacak.
Az kaldı...
ligin ilk devresindeki maçta beşiktaş'ın net 2 penaltısı çalınmadı ve gomis'e net kırmızısı verilmedi.

peki ilk devredeki maçın hakemi kimdi? fırat aydınus.

bu maçın hakemi kim? yine fırat aydınus.

söyleyeceklerim bu kadar hakim bey.
Senol Gunes icin mactan kacma zamani...
Peruk falan atmayın kaçarlar şimdi. Hahahahaha.
havaya girdin mi galatasaray çakar.
Sezonun en tempolu maçı veya maçlarından biri olmuştur. iki takım da birbirine üstünlük kuramadı ilk bölümlerde. Marianonun çıkışı acaba dedirtse de yerine giren linnes bana göre marianoyu kesecek kadar iyi bir performans sergiledi. GS golü bulduktan sonra bjk bir parça daha kontrolü ele alsa da gs savunmada temkinliydi. Negredo lens değişikliğini ise anlayamadım. Şenol Güneş açıklar herhalde. ikinci yarı bjk on kişi kaldıktan sonra gs kontrolü tamamen ele aldı ve bana göre tarihi farkı kaçırdı. Son dakikada taliscanın kafasında ise muslera bir kez daha ben bu ligin en iyi kalecisiyim dedi adeta. Netice itibariyle gs bu galibiyetle şampiyonluk yolunda dev bir adım atmış oldu.
mücadele olarak kalitesinin üstünde bir maç oldu. taraftarımızın büyük desteği ile maçı kazanmayı bildik. şampiyonluk yarışında en önemli virajı böyle bir galibiyetle geçmek çok önemli kalan maçlar için. umarım yolun sonu şampiyonluk ile biter.
Leş gibi tiner kokmuş başlık. Trabzonspor maçından önce Galatasaray büyük maçlarda bir hiç diyen tinerci beygirler, Başakşehir içinizden geçecek diye ortamlarda geziyordu. Sıra kendilerine geldi ya havlamaları ondandır. Çok acımayacak tinerci kuş.
uzun zaman sonra futbol ile ilgili entry girmeme sebep olmuş maç. evet buna maçı kazanmamız sebep olduğu kadar gerçekten keyifli de bir maçtı. beşiktaşlıların da buna itiraz edeceğini sanmıyorum. çünkü futbol futbol konuşulduğu zaman güzel oluyor. umarım kalan 3 maçı da kazanır şampiyon oluruz. başakşehirin şampiyon olmasını kimse istemiyor zaten belli kişiler dışında. ayıca fatih terim galatasarayı galatasaray yapan en önemli detay kim ne derse desin bunu bir kez daha anlamış olduk. hayır, başarısız bile olsa galatasaray fatih terim varken, başarısız olması gerekiyor o zaman galatasarayın demek ki demesi lazım galatasaray taraftarının. hayırlısı bakalım.
kritik maç.

bu yüzden alanyayı mutlaka yenmesi lazım galatasaray ın. beşiktaş malatya ile oynayacak ve malatyanın iddiası yok ama alanya düşme hattında bu yüzden hata yapmaması lazım gs nin...

maça mevcut puan durumunda çıkarsak gergin olan ve hata yapacak olan taraf beşiktaş olacaktır zira takımda quaresma, medel, caner gibi kart görmeye çok müsait oyuncular var ve hakem kuvvetle muhtemel 50000 taraftarın önünde takdir yetkisini lehimize kullanacaktır...
Galatasaray'ın galibiyetten başka yolu yok.
Koyar geçeriz umarım, aksini düşünmek dahi istemiyorum.
Oğuzhan da gerçekten 150 milyon yuro len aq.
Galatasaray’ ın savaşarak kazandığı maç. Geriye kaldı 3.