bugün

istanbul olimpiyat stadyumu'nda oynanacak olan şampiyonlar ligi 2020 21 sezonu final maçı.
istanbul'dan alınarak Porto şehrine verilmiştir.
final porto ya alındı rezil olduk.
Sezon boyunca leş top oynayan chelsea'nin manchester City'e alman oyunu yapacağı maç.
Bu sezon premier lig'de oynanan iki maçta da chelsea kazandı.
(bkz: thomas tuchel)
Bein haberde şifresiz.

Çelsi çaksın da guardiola babayı alsın.
iki antipatik takımın maçı.
Yine de Chelsea daha evladır. Ancak maalesef favori City.

Keşke Manchester United, Liverpool, Arsenal FC çıkmış olsaydı finale.
werner koca sezonda kaç tane böyle kaçırdı saymayı bıraktım artık. Anlayın artık Werner yardımcı forvet olarak daha etkili.
3. defa kaçırdı werner.
Werner neler kaçırıyor öyle.
chelsea'nın kupayı alacağı final.
Chelsea’de Werner yerine Drogba olsaydı hat-trick yapmıştı 15 dakikada.
Böyle devam ederse beklendiği gibi city saplayacak. şans bir yada iki kere gelir insanın ayagına daha fazla değil.
Bu ne arkadaş şamp ligi finalında kaleci kontrasından gol.
City kesin kazanir gözüyle bakılırken Chelsea baya baya oyunu domine ediyor. Savunmada rüdiger çok iyi bir toparlayıcı. Mount ve havertz hücumu çok iyi yönlendiriyor. Kante zaten her daim x faktör. Werner her ne kadar tartışılsa da ileride çok hareketli. City tarafina gelince, cityde adini en çok duyduğumuz oyuncu ruben dias. Kdb ve ilkay ilk 20dk harici ortalıkta görünmedi. Sterling bi var bi yok, mahrez için söylenecek pek bir şey yok zaten. Chelsea ikinci yarı kapanmayıp böyle oynamaya devam ederse rahat kazanır.
uzun zamandır avrupa maçlarını seyretmiyordum ancak anladım ki bizim takımlarla ara çok daha fazla açılmış. bunlar bizi ağlatır...
Rodri merkezde öne koşu atan ilkay'la sezonu götürüp, finalde şundan vazgeçmek, Cancelo'yla başlamamak, şimdi de KDB gitti ve Jesus hamlesi.. Pep 60 dakikadır Erol Bulut gibi hocalık yapıyor.
Rodri merkezde öne koşu atan ilkay'la sezonu götürüp, finalde şundan vazgeçmek, Cancelo'yla başlamamak, şimdi de KDB gitti ve Jesus hamlesi.. Pep 60 dakikadır Erol Bulut gibi hocalık yapıyor.
anlık Guardiola.
görsel
Bir hakem var ki sahadaki futbol kadar güzel bir maç yönetiyor.
Chelsea çok iyi bir şekilde savunma yaptı ve gerçekten hakettiler guardiolanın taktik tutmadı.
iddiacılar seri üzgün.
chelsea hak ederek kazandı. gerçekten oyun anlamında yaratıcılıktan uzak, süper yıldızların olmadığı ancak inanılmaz bir fizik ve taktik mücadeleye sahne olan bir maçtı.
Chelsea net bir şekilde şampiyonluğu hak etti. Tabi bu maçla beraber bizim ligiMizin de Avrupa'dan ortalama elli altmış yıl falan geriden geldiğini bir kez daha gördük.
ben demiştim.

görsel

city daha dünkü bok. chelsea'nın tecrübesinin 10'da 1 yok. bu sene ligde de içeride dışarıda tokatlamıştı chelsea. şl finalinde de tokatladı. hadi city evine.
güncel Önemli Başlıklar