bugün

herşeye rağmen insanların patlaya patlaya dans ettiği partidir. link;

https://twitter.com/drero.../1244052975452073997?s=21
rızası vardır bu oluyor sanırım. muhtemelen coronanın kol gezdiği partidir. yeni bulaşlar bunlar galiba.

sağlık çalışanlarımız da bunlar için uğraşıyor işte. uykusuz kalıyorlar. kendi annelerini ,babalarını, evlatlarını görmüyorlar. bakan evde kal dedikçe bunlar açılıp saçılıyor.
Sorsan umreciler dağıttı dersiniz. Bunların hepsi de Twitter’dan falan sokağa çıkma yasağı ister. Evet.
(bkz: akp çocukları)

bunlar virüsten ölse ülkeden bir şeyler eksilmez.
imamoğlu döneminde olmuştur. evet
Beyinsiz bir grubun yaptığı partidir. iki gün oturamadılar evlerinde.
Bizim umrecilere saldıran yavsakları piste alalım. Bir iki kelam yazsın amcıklar.

Açık ve net evet.
görsel
Ya ben bu seküler tayfaya bayılıyorum. bir olay dinin köşesinden geçse dine, dindarlara hakaret gırla oluyor. olayı yapan bizatihi kendilerinden olsa yine suçlu ya akp ya din oluyor. Ahaha asla kendileri suçlu olmuyorlar. Çok güzel taktik. Bu videoyu görünce de aynı şeyi yapmışlar, şaşırmadık. Ehe.
bizim millet aids bulaşacağını bile bile gider hastalıklı hayat kadınıyla ilişkiye girer. bunlarda virüs kaparsa kimse acımaz herhalde.
Bu nasıl bir rahatlıktır. Millet iki haftadır evinden kıpırdamıyor, psikolojik bunalım tavana vurmuş, insanlardaki rahatlığa bak yaa! Şu kalabalıktaki sorumsuz insanların enfekte edeceği masum bir kişinin günahı ne? Bunun bir cezası olmamalı mı? Bu işin sağı solu, muhafazakarı, laiki, liberali yok. "Bize bir şey olmaz" boşvermişliği her kesimde var.

Evinde oturup tüm sosyal hayatını askıya almış, ekonomik ve psikolojik kaygıları tavan yapmış, virüs belasının geçmesi için gün sayan insanların sabrına yazık.
Amk beyinsizleri.

Hayatı instagram, selfie, partilemek, seks olan bir nesil var. Virüsten daha tehlikeli bunlar.
Ahaha dün gece instagramda bir kız arkadaşım story olarak atmıştı, ben de şaşırdım, meğer bu partidetmiş, paylaşılan canlı yayında da görünüyo. inşallah içeri atarlar amk...

Kızı cluplere ben alıştırdım, çıkamaz oldu...
sorumsuz, şımarık, plütokrat conconlar. Ağır yaptırımı olmalıdır!
kendinizi devletten üstün göremezsiniz...
Tez zamanda 14 günluk hapiste parti organizasyonu yapılmalıdır. Zira para cezası bunlara daha çok zevk verir.
Korona virüsü : şimdi s.ktim belanızı.
Mekanda yeterince alkol alındıysa sıkıntı yok. Korona korona gelmez oraya.
Cahil cühela Ergen tayfanın işidir. Sadece kendileri geberse bırakın dans etsinler diyecektim ama neyse.
Evi mühürlemişler. iyi olmuş. Evet.

https://mobile.twitter.co...tatus/1244365383164932097
beni çağırmamaları mutsuz etmiştir.
Bir daha ki partiyi Corona karantinasi altında hastanede verirler.
iyiki beni çağırmamışlar hepsi gözaltına alınmış, evide mühürlemişler ne güzel olmuş.