bugün

rızası vardır bu oluyor sanırım. muhtemelen coronanın kol gezdiği partidir. yeni bulaşlar bunlar galiba.

sağlık çalışanlarımız da bunlar için uğraşıyor işte. uykusuz kalıyorlar. kendi annelerini ,babalarını, evlatlarını görmüyorlar. bakan evde kal dedikçe bunlar açılıp saçılıyor.
Sorsan umreciler dağıttı dersiniz. Bunların hepsi de Twitter’dan falan sokağa çıkma yasağı ister. Evet.
görsel
Amk beyinsizleri.

Hayatı instagram, selfie, partilemek, seks olan bir nesil var. Virüsten daha tehlikeli bunlar.
Bizim umrecilere saldıran yavsakları piste alalım. Bir iki kelam yazsın amcıklar.

Açık ve net evet.
bizim millet aids bulaşacağını bile bile gider hastalıklı hayat kadınıyla ilişkiye girer. bunlarda virüs kaparsa kimse acımaz herhalde.
herşeye rağmen insanların patlaya patlaya dans ettiği partidir. link;

https://twitter.com/drero.../1244052975452073997?s=21
Ya ben bu seküler tayfaya bayılıyorum. bir olay dinin köşesinden geçse dine, dindarlara hakaret gırla oluyor. olayı yapan bizatihi kendilerinden olsa yine suçlu ya akp ya din oluyor. Ahaha asla kendileri suçlu olmuyorlar. Çok güzel taktik. Bu videoyu görünce de aynı şeyi yapmışlar, şaşırmadık. Ehe.
Tez zamanda 14 günluk hapiste parti organizasyonu yapılmalıdır. Zira para cezası bunlara daha çok zevk verir.
sorumsuz, şımarık, plütokrat conconlar. Ağır yaptırımı olmalıdır!
kendinizi devletten üstün göremezsiniz...
Ahaha dün gece instagramda bir kız arkadaşım story olarak atmıştı, ben de şaşırdım, meğer bu partidetmiş, paylaşılan canlı yayında da görünüyo. inşallah içeri atarlar amk...

Kızı cluplere ben alıştırdım, çıkamaz oldu...
iyiki beni çağırmamışlar hepsi gözaltına alınmış, evide mühürlemişler ne güzel olmuş.
imamoğlu döneminde olmuştur. evet
Beyinsiz bir grubun yaptığı partidir. iki gün oturamadılar evlerinde.
(bkz: akp çocukları)

bunlar virüsten ölse ülkeden bir şeyler eksilmez.
güncel Önemli Başlıklar