bugün

az önce başlayan Şike davası 12. duruşmasıdır. savunmalar alınmaya devam ediyor.
--spoiler--
Aziz Yıldırım:Başkanlığı bırakmamı ima eden dolaylı mesajlar iletildi, hepsine hayır dedim ve suçsuz olacağımı kanıtlayacağım dedim”.
--spoiler--
--spoiler--
Aziz Yildrm "Bence eğer şike ile ilgili bir iddia varsa, kişileri ve kulüpleri ayıramazsınız”.
--spoiler--
maçlar izlenecek, muhtemelen:: "şikeye teşebbüs var, ama saha içine yansımamış." diyecekler davanın sonunda. bu arada o kadar telefon dinlemişler, iddanameyi indirip okudum. ulan birtane hakemin ufak bir konuşması bile mi olmaz? yok...
--spoiler--
AZiZ YILDIRIM : Beni kongreden önce tahliye edeceklerini sanmıyorum. Yarın bazı arkadaşları tahliye edebilirler,
--spoiler--
--spoiler--
Aziz Yıldırım:“Aylardır Fenerbahçe’nin hesapları didik didik inceleniyor. Tek kuruşluk açık bulamadılar.
--spoiler--
--spoiler--
Yavuz agirgöl : Ridvani oguzu Aykutu Cemil turani ben kacirdim
--spoiler--
--spoiler--
aziz yıldırım: "bence galatasaray'da şike yapmıştır hele bi el atıverin n'olur lan, bak sikeseniz konuşmam ha..."
--spoiler--
--spoiler--
Yavuz Ağırgöl: Hakan Şükür'ü de Fenerbahçe için kaçırdım. Ancak bir ara iş için otelden ayrılınca elimizden kaçırdılar.
--spoiler--
--spoiler--
yavuz agirgöl : Hasan Veziri ben getirdim ergun gursoy otelden kacirdii, bak kacacak dedim korkma dediler kacirdilar!
--spoiler--
--spoiler--
Hakim: yine kaciriyimusun?
Yavuz Ağırgöl: Bugün de söyleseler Fenerbahçe için futbolcu kaçırırım, Kemalettin'i de Beşiktaş'ın elinden almıştım.
--spoiler--
--spoiler--
Giresunspor eski başkanı Ömer Ülkü: Olgun Peker ve adamları veya TFF tarafından tehdit edilmedim.
--spoiler--
osman cirak olgun peker grubu icin en onemli sikayetciydi, simdi tehdit yok diyor.

boyle olursa olgun peker cetesi iddiasi coker.
--spoiler--
Sami dinc vekili soruyor, bu dava sizin yuzunuzden acildi, simdi reddettiginiz mulakat yuzunden biliyormusunuz?

osman cirak: bilmiyorum ( !! )
--spoiler--
--spoiler--
Hakim; sen cekiniyormusun, korkma
osman cirak: yok hakim bey!
--spoiler--
--spoiler--
Giresunspor eski başkanı Ömer Ülkü: Benden bir önceki başkan olan Olgun Peker dönemiyle ilgili bir yolsuzluk araştırsak da, bulamadık.
--spoiler--
--spoiler--
Sami Dinç'in avukatı (Haldun Senman'a): FiFA'dan gelen sorular her ülkede aynı, peki şıkların yerleri değişiyor mu?
Haldun Senman: Hayır, değişmiyor.
--spoiler--
hiçbir neticeye ulaşmaması olası, zavallı ülkemin malum gerçeğini sembolize eden dava.
--spoiler--
Emre Koçak: 3 tape ve 4 suçlama ile yargılanıyorum. Başka delil yok, 3 tape ile 9 aydır tutukluyum.
--spoiler--
--spoiler--
Emre Koçak: Birinin avukatlığını yapmak örgütsel faaliyetse, evet örgüt üyesiyim. Örgüt üyesi olmakla suçlanan hiçbir şahsı tanımıyorum.
--spoiler--
--spoiler--
Emre Koçak: Görmediğim, hiç bilmediğim diplomanın sahteciliğine karışmakla suçlanıyorum.
--spoiler--
sadece aziz yıldırımın değil sanıkların alayının iddianameyi çatır çatır rezil ettiği duruşmalar silsilesinin on ikincisidir.