1. .
  29 haziran cuma günü bolu'da düzenlenecek olan mitingdir. Toplanma yeri Bolu atatürk stadyumu arkasıdır. Toplanma saati; 18:00 dır. Tüm bolu ve çevre illerde bulunan kişileri beklediğimiz mitingdir.
  7 -3 ... frost
 2. .
  Uludağ sözlük yazarlarından bu ve bu tip başlıklara pkk yanlısı kişilerin veriği ekşi oylar nedeni ile ilgi göstermelerini yürüyüşlere mitinglere katılamasalarda en azından bir birlik ve beraberlik yada duygularını anlatan bir entry girerek bu itlere karşı tavır koymalarını beklediğim mitingdir.
  8 -2 ... frost
 3. .
  Yazık ki ekşi oy verenlerin artı oy verenlerden çok olduğu bir eylemdir.

  Yahu ben şunu anlamıyorum şu sitede 140 kişi onlıne ancak 1-2 tane yazardan başka bu ülkeye bu askere hiç mi sahip çıkan yok? Oy istemiyorum arkadaşlar ama yazın şuraya ne olur? Yazın ki benimde umudum olsun şu ülkenin yarın bir kurtuluş savaşına daha ihtiyacı olursa arkaında duracak evlatları olduğuna. O şerefsizler istedikleri kadar ekşilesinler ama artık bu vatan evlatlarıda ne olur biraz tepki versin.
  5 -3 ... frost
 4. .
  ellerimizde türk bayrakları ile yada en azından şehitlerimizin anısına siyah değil de kan kırmızısı kıyafetlerle yürüyeceğimiz , sesimizi değil belki ama dualarımızı ulaştıracağımız yürüyüş olacaktır.
  3 ... adriano
 5. .
  tepki verilecek tek yer meydanlardır. 5 temmuz'a da tekrarlanmasını ve rte nin suratının da her yer gibi kıpkırmızı olması dileğiyle.
  1 ... mfatih1
 6. .
  teröre karşı mitinglerle birlik yapmanın pek etkili olmayacağı açıktır. teröre karşı birlik , terörü ve ayrımı yaratan sorunları bulup ortadan kaldırmaktır. bu tarz mitingler en fazla kutuplaşmayı arttırır.
  4 -2 ... diyonsos
 7. .
  Sözlük modları tarafından pkklılara forumda küfür etmenin diğer yazarlar ile polemik yaratıcı bir tavır olduğunu öğrenmeme neden olan mitingdir.

  Pkk lılara küfür etmek polemik konusu ise onların bu vatanı bölmeye çalışması, devletin, kurşun sıktıkları askerin burada bu hakkı onlara götten uydurma editleri/silmeleri pkklıları koruma onlara laf soyletmeme hevesi ile yapan moderatörlere vermiş olması ve bunu editlemesi dahada büyük bir polemik konusudur. Polemikse pkklıların alayına polemik.......

  Bunuda silin.....
  2 -3 ... frost
 8. .
  Uludağ sözlük yazarlarından bu ve bu tip başlıklara pkk yanlısı kişilerin veriği ekşi oylar nedeni ile ilgi göstermelerini yürüyüşlere mitinglere katılamasalarda en azından bir birlik ve beraberlik yada duygularını anlatan bir entry girerek bu itlere karşı tavır koymalarını beklediğim mitingdir.

  Kim olduğunu şu anda bilmiyor olabilirim belki hiç öğrenemeyecek olabilirim ama unutma saa bu ekşi oy verebilme hakkını cuma günü onlar için yürüyeceğimiz şehitlerim verdi ve bana en çok dokunan senin gibi şerefsizler bu sözlükte sokakta bu tip işler yapailirken benim aslan askerimin senin bile hayatını korumak için orada savaşıyor olması. işte benim askerimin senin şerefsizlerinden farkı bu ve bu yüzden şerefli ama senin pkk lı itlerin beni öldürmek için yaşıyor benim askerim benim mehmedim hepimizi yaşatmak için ölüyor.
  1 -2 ... frost
 9. .
  kalbimiz askerle,gönlümüz boluda dediğim miting.
  3 -1 ... dragonhead
 10. .
  (bkz: seri eksi oy veren ibnenin pkklı olma ihtimali)
  (bkz: gerçi bunların hepsi ibne ya)
  2 -1 ... klasnick