Advertisement

 1. 1.
  deplasmanda 1-0 kaybeden galatasaray'ın ali sami yen'deki rövanşında rakibi ile 1-1 berabere kalarak elendiği maçtır. *

  hatırladığım kadarıyla tromso'nun golü ofsayttı ancak galatasaray tromso'yu 2 maçta da yenememenin üzüntüsü ve şaşkınlığı içinde bu golden şikayetçi olamamışlardır.

  ayrıca galatasaray'ın oynadığı son uefa kupası maçıdır. *

  edit: ayrıca bu maçtan önce tromso'ya elenirsek türkiye'yi terkederiz diyen galatasaraylı yöneticiler sözlerinde durmamışlardır.
  5 -5 ... hipernova
 2. 2.
  türk futbol tarihinin utanç gecelerinden biri, başrollerde yine galatasaray !
  7 -25 ... kill for you
 3. 3.
  çamura sinmiş maçtır, ama elenirsek türkiye'yi terkederiz diyen yüzsüzlerin yüzü hala hatırlardadır, silinmez..
  3 -5 ... pablo escobar
 4. 4.
  ntv'den yayınlanan, rıdvan dilmen'in küfürlü konuşmalarına sahne olan maç. galatasaray'ın golü hakan şükür'den gelmiştir.

  rıdvan dilmen'in sözleri için;

  http://www.vtunnel.com/in...1d0b35e4442685b50b0b17952
  1 -1 ... minik mavi balina
 5. 5.
  başta pendik olmak üzere tarihlerinde pek çok rezalet olanların, galatasaraylılar tarafından yıllardır daşşak malzemesi olma durumlarına karşılık vermek için üzerine atladıkları maçtır. ancak şu var ki tromso'yu, roma bile zar zor yenebilmiştir ve fenerin elenip, rezil olup, fark yedikleri avrupa takımlarına nazaran çok daha güçlü sayılır. yerli versiyonları için (bkz: pendik faciası) (bkz: galatasaray 5 fenerbahçe 1) (bkz: ulubatlı souness) (bkz: 17 nisan 2005 fenerbahçe beşiktaş maçı) * *
  8 -8 ... south park
 6. 6.
  bugün hatırladıkça yüzlere tebessüm yerleştiren maç, o zaman nasıl yerin dibine girdiysek şimdi de o kadar komik geliyor. maçı bıraktım ben, sırf rıdvan dilmen'in ümit kayıhan yorumu hatrına galatasaray tarihinin en renkli maçlarından biridir.
  1 -1 ... pulemjot kalashnikova
 7. 7.
  antu.com'da şimdi muhtemelen yine bu maçı yukarılara taşımıştır fenerbahçe taraftarı.

  galatasaray'ın her zaferinde, fenerbahçe'nin her mağlubiyetinde fenerbahçeliler bu başlıkta gülüp eğlenir, kendi rezilliklerini kepazeliklerini unuturlar, unutmaya çalışırlar, acıyan bir taraflarını uyuştururlar.

  peki neden bu maç ile eğlenir durur fenerbahçe taraftarı... neden!

  fenerbahçe tarihi rezilliğine bugün bir yenisini daha ekledi, bankasya 2. ligi takımlarından yeni malatyaspor'a 2-1 yenildi ve şuan türkiye kupasında sıfır puanla devam ediyor. ve ülkenin şampiyonluk kupasından sonraki en büyük kupasını almayalı 29 yıl oldu...

  peki fenerbahçe'nin bu kaçıncı rezilliği oldu bir düşünün bakalım... her yıl en az bir tane rezillik yaşayan fenerbahçe taraftarına bu maçın sızısını unutması için başlığı bir galatasaray'lı olarak ben canlandırıyorum.

  eziledurun!
  1 -2 ... arshil
 8. 8.
  troll'lerce gündeme getirilen üzerinden 5 sene geçmiş karşılaşma. hayır illa diyorlar ki "abi mtk maçını yaz, pendik maçını yaz". allahını seven iki dakika insan olsun şurada.

  edit: troll'de trollmüş haa lafı yiyince entryi silip tekrar yazmış. insan olun dedikçe hala hayvanlık yapıyorsunuz aq.
  2 -3 ... wolverineyolverin
 9. 9.
  eski ali samiyende izlediğim ilk ve tek maçtır. facia da bende ordaydım. üzüldük tabi ama ilk maçım olması sebebiyle özel ve zevkliydi.
  ... calandros
 10. 10.
  hakemin kötü yönettiği maçtır.
  ... unforeseen