1. 1.
  29 ekim 2008 tarihinde ankara'da cumhuriyet bayramında anıtkabir'de olması için çaba sarfedeceğimiz zirve. cumhuriyetin, özgürlüğün, bir milletin yeniden dirilişini yani ikinci ergenekon'u olan kurtuluş savaşının akabinde kurtuluşun simgesi cumhuriyeti kutlamaya davet ediyorum.

  düzenleme : arkadaşlar yoğun istek üzerine zirve box'ta zirve yerini almıştır.

  1. ayak :

  Ankaray Tandoğan metro çıkışında buluşulacak. buluşma saati 12.00, akabinde anıtkabir'e yürünecek. Mustafa Kemal Atatürk'ün mozalesi görülecek, akabinde anıtkabir mümkün olduğu kadar gezilecek. kalabalıkan dolayı birlikte gezmek zor olabilieceğinden gruplara ayrılma serbestliği vardır.

  gezi süresi 2 saat olarak düşünüldü. 2 saatten evvelde bitebilir, ancak kalabalık olacağını düşürsek sanırım bu zaman yetecektir.

  2. ayak :

  gezinin sonrasında bahçelievlerde bir kafede sohbet ve muhabbet ortamı oluşturulacaktır. (daha sonra belirlenecek)

  düzenleme 2 : buluşma saati 12.00 olarak değiştirilmiştir.
  2 -2 ... onurkul
 2. 2.
  zirve baks'ta yerini alsın, gidelim, katılalım diye umut ettiğimiz zirvedir. oradan toplu bir şekilde uzağa gidilemeyeceği veya zor olacağı için, devamının bahçelievler tarafında planlanması muhtemeldir.
  2 ... nevai
 3. 3.
  kimi yazarların "puta tapmak" olarak nitelendireceği zirve. gitme fırsatı bulanların mutlaka katılması gereken zirvedir ayrıca. zirveboxta yerini almasını bekliyoruz efenim.
  5 -3 ... rakimalboga
 4. 4.
  zaten orada olacagımdan ev sahipliğini yapabileceğim zirvedir. günün herhangi bir saati için ayarlanabilir.
  3 -1 ... xargn
 5. 5.
  düzenlenirse katılacağım zirve olacaktır. büyük ihtimalle 29 ekim'e kadar saati de netleşir.
  1 ... rosava
 6. 6.
  fikir babasi onurkul olan zirve. gelmeyeni esekler tepsin, papaganlar gagalasin, cayirda tuvaletlerini yaparken okuzler kovalasindir.
  5 ... papagan
 7. 7.
  zirvebox'taki yerini almış zirvedir.
  2 ... xargn
 8. 8.
  29 ekim'de, saat 12'de tandogan ankaray cikisinda olun mutlaka zirvesi. beklemeyiz valla.

  semsiyeniz de olsun yaninizda, genelde yagmur yagar 29 ekimlerde.

  edit: saat degisikligi.
  3 -1 ... papagan
 9. 9.
  (bkz: şerefsizim aklıma gelmişti)

  benden önce davrandığı için onurkulu kıskanmakla beraber tebrik ettiğim zirve. e bize de gelmek düşer tabi. *
  1 ... caylakgeldimcaylakgidicem
 10. 10.
  insanlar birbirleri ile tanışacak anıtkabir ziyareti de bahanesi olacak, yapmayın, bu dediğiniz on kasım da olsa anlayacam, ölüm yıldönümüdür denilir gidilir dualar okunur çiçekler bırakılır gelinir, anıtkabir ziyareti bir nevi mezarlık ziyaretidir diye düşünüyorum ben, örneğin ben babamın mezarını ziyaret ettikden sonra içime bir burukluk girer ziyaret bittikden sonra eğlenmeye gidemem, lafım sadece bu zirve içinde değil, aynı hatayı devlet büyükleride yapıyor, cumhuriyet bayramında, eğleneceğimiz bir bayramda mutlu olacağımız bir bayramda mezar ziyaret ediyoruz, hatta daha ileri gidip ülkemize gelen diğer devlet yetkililerini alıp anıtkabire götürüyoruz, kız arkadaşımızı alıp götürüyoruz, canımız sıkılıyor hadi anıtkabire gidelim diyoruz, yol gecen hanına cevirerek atatürk'e ve aziz naaşına hakaret ettiğimizi acaba hiç aklımıza getiriyormuyuz?
  4 -8 ... murat ata