bugün

"Güney Kore'nin başkenti Seul'de Cadılar Bayramı etkinlikleri sırasında çıkan izdihamda ölenlerin sayısı 120'ye yükseldi. Yaralı sayısı ise 100 olarak açıklandı. Can kaybının artabileceği bildirildi."

evet en az 120 ölü..
cadılar bayramı değil, cadılar faciası olmuş.
korku bokuna mı ölmüş o kadar kişi.
Can kaybı son bilgilere göre 146 kişi.
inanılmaz bir olay. hakkında sadece 4 entry girilmiş olması da inanılmaz. ölü sayısı 160'a ulaşmış durumda. bakın bu bombalı saldırı, silahlı saldırı, doğal afet falan değil. tıpkı 2015 yılında hacıların kabe'de birbirlerini ezmesi gibi bir izdiham. gerçekten bu psikolojiyi anlamıyorum, anlamayacağım. insan o esnada bütün kontrolünü kaybedip sağlıklı düşünemiyor demek ki.

yalnız şöyle bir iddia da var ki, oradaki insanlara verilen yiyecek ve içeceklere yasaklı madde karıştırılmış olabilir. türk görgü tanıkları da bu konuda aynı şeyi söylüyor.

haber:

https://www.trthaber.com/...tleri-konustu-719888.html
korkunç ve üzücü bir durum. tweette yazılan şeyler daha korkutucu gerçekten bu sürüm inanılmaz kötü. ölsek acaba diğer sürüme geçebilir miyiz?

https://twitter.com/serpi...;t=5xeoYbTtj66zbfPldC8Y4A
Olayı asıl korkunç hale getiren şey şu: ambulanslar önde yaralıları ve ölüleri almaya çalışırken arkada hâlâ dans eden tipler vardı. Gözlerinin önünde o kadar insan ölüyor, bunlar eğlenme derdinde.

insan kadar tehlikeli ve gaddar bir varlık yok.
facia. başları sağolsun.geçmiş olsun.
Twitter'da çok acayip videolar dönüyor. Olay yerinde birkaç ABD askeri vardı. Ne alaka?

Video:

https://twitter.com/72pow...TQykahqkybO7XbtQ&s=19

Bu arada Güney Kore polisi orada uyuşturucu kullanımı meselesini yalanladı ama herkes aklı alınmış gibi davranıyordu. Gelecekte bu insanların bir deneye kurban gittikleri ortaya çıkarsa hiç şaşırmam
Atın ölümü arpadan olsun misali olay.

SWh..
bunlar eglenmeyi de bilmiyor aq sik kafalilari.
allah affetsin goruntuleri izledikce beni gulme tutuyor. herifler sikistigi yerden resmen cikmamak icin direniyorlar aq.
Amerikan özentiliğinin sonu.
korkunç görüntülere tanık olduğumuz faciadır.