bugün

Passoligi olan renkdaşlarıma 1 adet kuzey tribünden yerimi devredeğim maç.
gecen sene 4.yıldız savaşında büyük emekleri olan ismail hocamızın gene bize kıyak geçeceği maçtır.evet.
yine bize yakışan saatte , şampiyonlar ligi saatinde oynayacağımız maçtır.

ne kadar iyi bir federasyonumuz var ki yokluk hissetmeyelim diye hafta içine hem de şampiyonlar ligi saatine maç koyuyor.

teşekkürler tüpçü adam , adam gibi adam.
Galatasaray'ın yedek ağırlıklı kadroyla çıkabileceği maç.
farklı bir maç olacağını düşünüyorum, galatasaray sille tokat yenecektir...
lig sonuncusu eskişehir'in galatasaray'a karşı şampiyonlar ligi finali gibi saldıracağı maçtır. karşısında tüpçünün torpilli bjk'si olsa, en az 5 yemeden sahadan çıkmazdı. tabii en az 1 kritik hakem hatası da bekliyoruz kafadan.
Hakan balta' nın neden başlamadığı merak konusu olan maç. Sneijder' in yerinde Podolski başlarsa verim sağlayabilir.
sakatlıkları nedeniyle rodriguez ve carole nin, sarı kart cezası nedeniyle ise sneijder in oynayamayacağı maçtır. yine de lig sonuncusuna karşı kendi evimizde affetmeyeceğimizi düşünüyorum, ki bize yakışan da budur zaten.

rakibin durumu düşünülerek yedeklerden oyuncu aparma var gibi görünüyor ama riskli olabilir. chedjou ve bilal savunma anlamında ilk 11 de olmalıydı bence.
yolda olduğum maç. bastır cimbom.
Galatasaray'ın rotasyona gittiği maç. Cenabet Semih, Denayer, Çolak Emre, Bay göbek * bir de kritik noktadan frikik kazandık. gol olur.
Oha demiştim be..
gerizekalı bir kaleciyi izlediğimiz maç.

ulan frikik kullanılırken ta uzak diğere yapışıp bir köşeyi boş bırakan ne kadar kaleci varsa anasını götünden sikeyim.
varsa vermeyin yöneticilerimiz kızıyor dediğim maçtır. zaten öyle bir saate koymuşlar ki, uykumuz geldi. aa teknik direktörleri de aziz'in eski yamağıymış, bilmiyordum.
Gooooool burak yılmaz. Özlemiştik be! Kral in, umut out.
burak neresiyle attı göremedik, skor 2-0.
eskişehirspor hiç bu kadar zavallı olmamıştı... üç büyükler eses'in 70 lerde fırtına gibi estiği zamanlarda ve 2008'de lige çıktığından bu yana eses'ten korkar çekinirdi... şimdi ne hallere gelmiş takım çok yazık çok...
Bir de penaltı. Oley be.
penaltı.

5 atacağimiz maç.
Fırtına gibi ettiğimiz maç. Özlemiştik şu futbolu.
eskişehirin götüne kaçtığı maçtır.
güzel antrenman maçı oluyor, benfica için...
Galatasaray boşvermezse tarihi farkla alabileceği bir maçtır.
rotasyonlu kadromuzla guzel futbol sergiliyoruz, izleyin kuslar biraz takim gorun.
galatasarayımızın ilk yarıda güzel bir oyunla 3-0 ı bularak bitirdiği maçtır. Selçuk dan yine muhteşem frikik izledik, geri dönüşü mutluluk verici gerçekten. Penaltıyı da o ataydı iyiydi ama penaltı kararı hatalıydı orası gerçek.

ikinci yarıda sinan ı bekliyorum.

zöge: bukalemunspor rahatsız olsa da 3 puanımızı aldık tabi.
galatasaray'ın emek hırsızı burak yılmaz'ın haksız faulü ve yakın kankisi selçuk'un olmayan penaltıyla 3-0 önde olduğu maç. yalnız 2 senedir şu ligde galatasaray hakemler tarafından ağır kollanıyor arkadaş. ben böyle bir skandal görmedim. bir de fener'e şikeci derler.

not: bjk

not2: hadi eller eksi butonuna.