bugün

ota boka darbe imasında bulunanların sıçmığı olan iddiadır. ekonominin e sinden anlamayan mallar hala yorum yapıyor, bi susun da sizi adam yerine koyalım be kodumun cahilleri, bi susun!

ekonominin %7.4 lük büyümesi başlığında da rakamın aldatıcı olduğunu vurgulamıştık, yine aynı embesiller bu başarıyı görmemezlikten geldiğimizden falan bahsediyorlardı.

(bkz: türkiye ekonomisi nin 2017 de 7 4 büyümesi)

29 mart 2018 tarihli ilgili başlıktaki yazımdan yalnızca sonuç kısmını alıyorum;

konuyu toparlamam gerekirse, ekonominin e sinden anlamayan cahil seçmen kitlesi bilgi sahibi olmadığı konularda ahkam kesmezlerse sevinirim, çünkü yaptığınız analiz sıçmıkları ile anca kendi sikik cahil çomar çevrenizi kandırabilirsiniz, bana komik geliyorsunuz.

gün geçtikçe ekonomik açıdan boka batıyor oluşumuz bir başarı hikayesi ise, tansu çiller ve mesut yılmaz'ın ülkenin dört bir yanına heykellerini dikmemiz gerekmektedir.

(#39146205)

ayrıca o tarihte hangi ekonomi, dolar 4 euro 5 benzin 6 ekonomi 7 diye dalga geçilmiş. çok değil ya tam olarak 5 ay öncesi bu.

hani ekonomimiz süperdi? biz zaten ekonomi boka batmış durumda, bir sikten anlamıyorsunuz bari konuşmayın derken ehonomi coh eyiciler şimdi ne diye dış güçlere bağlıyorlar bu durumu? el birliğiyle bok ettiniz ülkeyi, siktiniz ekonomiyi, dünyanın en kırılgan ekonomisi haline getirdiniz, şimdi dış güçlerin suçu mu oldu bu? gerçekten ağır cahilsiniz, söyleyecek söz dahi bulamıyorum size. iş dünyasında da görüyorum sizin gibi cahilleri, o kadar okumuş mühendis olmuş ne bileyim iyi yerlere gelmiş ancak at gözlüğü var. duyguları beyninin düzgün çalışmasını engelliyor resmen. senelerdir bas bas bağırıyoruz her yerde, ekonomi kötüye gidiyor, yatırımlar yok, betona dayalı büyüme yanıltıcıdır, tamamen tüketim toplumu olduk diye, şimdi olayı dış güçlere bağlayalım süper vallahi.

tek sorun türkiye'nin müslüman olması değil mi? hristiyanlar, yahudiler bizi kıskanıyor, büyümemizi gelişmemizi istemiyor, bizden korkuyorlar değil mi?

başınızda bir zübük var, sıkışınca namaza duruyor, siz de keriz gibi yemeye devam ediyorsunuz.

birer acınılası zavallısınız.
doları nasıl artıyorlar bir anlatsana.

dolar yükseldi dediklerinde yükseliyor mu mesela?

bir de (bkz: artırmak) tek t ile yazılır. abd nin ekonomisini öğrenmişsin, türkçeyi öğrenememişsin.
o senin dediğin (bkz: attırmak)...
kendi beceriksizliklerine ekonomik darbe diyenlerin, göt yalayıcılarının yine mesai yapmaya başladığını gösterir konudur.