bugün

Dünkü meral akşener ve kemal kılıçdaroğlu görüşmesinde mansur yavaş kararı alınmış olabilir.

"altılı masa oy birliği ile karar alırsa görev olarak kabul ederim."

https://twitter.com/incis...;t=bxc9_aJsfPWcCAtzLb0TjQ
Hani Ekrem olacaktı maral?
Eko agliyo...
Ankarada hdpliler yaşamıyor mu yapılan yardımları sosyal eşitliği görmüyor mu ? Adam ağır ülkücü olsaydı chpden aday olur muydu ? Adam en azından 12 m oy alan hdpli vatandaşlarımıza terörist sıfatı yapıştırmıyor. Her türlü kazanır, acılı ayranada bol bol soğuk su içmek kalır.
bence kk aday olmayacak. bilerek o aday olacakmış gibi bir süreç yaratıldı. eğer mansur yavaş veya eko başkan aday olursa hükümetin kesinlikle değişeceğini düşünüyorum. ama kk aday olursa emin değilim.
gerçi benim için fark etmez ama umarım aday olur.
Kk da aday olsa ekmelettin ihsan oğlu da aday olsa ahmet davutoğlu da aday olsun her türlü hükümet değişir.
daha demokratik olması için en çok oyu alabilecek iki kişinin birlikte aday olmasını isterdim. ama tek başına aday olsun sonuna kadar desteklerim.
Troller ve Kılıçdaroğlu taraftarları Mansur Yavaş'a Kürtlerin oy vermeyeceğine yönelik propaganda yapıyor. AKP'liler de başından beri Kılıçdaroğlu aday olsun da onu kolaylıkla sandıkta tuş edelim diye bakıyor. Onlar için kolay lokma çünkü. Erdoğan'ı ancak sağ cenahta yer almış biri yenebilir. Muhafazakar dindar kesimden sittin sene Kılıçdaroğlu oy alamaz. Umarım CHP'lilerin Kılıçdaroğlu aday olacak tarzı söylemleri bir stratejinin uzantısıdır da aday Mansur Yavaş olur. Ekrem imamoğlu olsa da oy veririm. Sorun değil benim için, evet.
cumhurbaşkanlığı hayırlı olsun dedirtmiş açıklamadır.

kortlor oslo oy vormoz o yozdon kozonomoz. bunlar var ya şeytanın yer yüzündeki suretleri. kılıçdaroğlu hdp den oy alacak diye biz oy vermeyiz diyorlar. mansur yavaş aday olursa kürtlerden oy alamayacağı için kazanamaz diyorlar. bire bir konuşsan neden akp ye oy veriyorsun sen nasıl müslümansın desen hdp yi öne sürerler "milliyetçi ve muhafazakar başka alternatif yok ağbi" derler. mansur yavaş hem milliyetçi hem allah kitap din bilen hemde hdp ye en ters olan adam ama aday olsa mansur yavaşa da oy vermiyorlar..

yani yazılacak o kadar şey var ki. sadece bu arkadaşların ikiyüzlülüğü anlaşılsın yeter başka şeye ihtiyaç yok.
6 'lı masa adayı hükümet olsa bile söylemleri değişmedikçe bu ülkede bir bok olmaz. Açın bakın manifestosuna taş üstüne taş koymakla alakalı bir madde yok amk. bunlardan medet umanların aklına şaşayım. hala 80'lerden kalma söylemlerle oy devşirme peşindeler. bunu sadece 6'lı masa mı yapıyor hayır tabi ki hükümet de benzer söylemlerde bulunuyor.

21. yüzyıla gelmişiz yapay zeka doktorluk sınavını kazanıyor hale gelmiş hala onu yaptırmayız bunu yaptırmayız diyenlerle bunların peşine gidenlere allah akıl fikir versin.
Aday ya ana muhalefet partisinin lideri olur ya da istanbul belediyesini kazanan kişi olur. Seçim kazanmaya bu kadar yaklaşmışken, mansur yavaş aday falan yapılmaz.
(bkz: bana uyar)

Böylece kılıçdaroğlu aday olursa oy vermem diyen embesiller de susmuş olur.
Hadi insaallah bakalim. Çok iyi adil bir Cumhurbaskanı olacagına inaniyorum.
bir kemal kılıçdaroğlu ve imamoğlu destekçisi olarak desteklediğim açıklamadır. yürü bre yavaş başkan.
içlerinden geçer içlerinden %70 i zorlar.
https://www.haber7.com/gu...-su-zammi-yuzde-97yi-asti

aha size balon , patlak balon. öhö öhö öhö.
Kılıçdaroğlu, Yavaş, ikisi de uygundur fakat imamoğlu için bilinen (ceza) handikap bulunmakta. Aylar önce ilk bu konular konuşulurken Kılıçdaroğlu'nun parlementer sisteme geçiş aşamasında organizasyonu kurmak ve sonra çekilmek gibi bir niyetle adaylık ihtimali söyleniyordu ki bu da geçiş süreci için kendini feda etmesi, siyasi hayatını bitirmesi demek olur, niye bu kadar karşı çıkıldı anlamadım.
Sonuçta Kılıçdaroğlu da Yavaş ta vatana faydali, dürüst kişilerdir.
Bakın bir daha yazıyorum.

Hdp seçmeni enpolitize seçmendir... bu 1.
Öyle klasik yurdum insanı gibi balık hafızalı değildir politik olarak bu 2.

Demirtaş'ı içeri atmiş akp ye oy ver mez!

Kasılan algıya bakmayın siz. Evet tulum halinde hepsi vermez ama çoğunluk verir... adaya bakmadan.
krem peynir aday olsun (onun da diploması yok) ona oy vereceğimiz için sorun yok ama ak çomarlar niye çıldırdı bu kadar anlamadım...
(bkz: ay hadi inşallah)
Hayırlı olsundur. Mansur durduk yere böyle açıklama yapmaz, işareti almıştır.

Şahsımın ise işi bitti. Mansur'a karşı kazanma ihtimali hiç yok. Birinci turda çok pis kaybedecek. Tabi aday olursa...
gerçek mi bu gerçek mi usta.
Çevremde bir tane Mansur olursa RTE kazanır diyen yok. HDP ye bile ihtiyaç duymayabilir. Yaşayacak ve göreceğiz, ama siyasette her an her şey olabiliyor.
bu iş olursa akpnin iki ay ömrü kaldı .
tabii bu herifler yenilgiyi kabul etmez
ler . yeni seçim yapmak isterler . diğer
yolları da deneyecekler .
görsel
güncel Önemli Başlıklar