bugün

Djaniny nin maç başından beri bir tane olumlu hareketi yol.
trabzon'un her zamanki gibi fener'e karşı süt dökmüş kedi gibi oynadığı karşılaşma.
Uğurcan duvar gibi amk. He duvar ama kerpiçten.
Baklava ve Yogurdun yunan oldugunu hep soylerim zaten.
su futbola lanet edıyorum sole golyıyen kalecılerı goruyorum ya
bunlar senede mılyon kazanan ınsanlar yanından gecen topa dokunamıyor
verın kardeşim sız bana ayda 10 mılyar bırak mılyonu, o kaleye aslan bıle sokmam bırak topu aq yazık gunah su futbolda cok boş paralar harcanıyor...
Tam cosmusuz, Pelkas sazi almis eline ama adam gidiyor Pelkas’i cikariyor!
Ya gercekten cildirican!!!
Adam bakasetas'a dirsek atıyor penaltı yok. Şöyle pozisyon kendilerine verilmese yarrak yarrak kitlerler twitter'ı 2 ay.
Hakemle kazandık bu akşam, Erol Bulut kaldı. Sevinen sevinsin galibiyete, benden pas.
2 takım da galibiyeti haketmedi. Yunanlı şansını iyi kullandı.

Maçın adami da uğurcan olur.
2 verılmeyen penaltı trabzon aleyine hayırlı ısler..
Hakem trabzonu bir güzel doğramıştır.
Aferin hakeme.
Trabzonlularun elinden kupayı çaldılar gık diyemedi bu uşaklar.
Üzülmeyin lan.
Yarın reis şiveli konuşur gönlünüzü alır.
FENERBAHÇE nin topu sokup sokup çıkardığı maçtır.
Fenerbahçe’nin iyi oyunuyla koyup geçtiği maç * )
Bu ligde Trabzon gibi takımlar oldukça neden şampiyon olmasın fenerbahçem.. ayrıca Türkiye’de takım tutmak bir takıma gönül vermek aynı siyasi bir lidere biat etmek gibi. Şu maç Avrupa’da oynansa kazanan takımın taraftarı değil sevinç çığlıkları atmak bu futbola benzemeyen iğrenç şeyi nasıl bize iki saat izlettiniz diye isyan eder. Ama bizde kazanan kesin müthiş oynayıp kazanmıştır * ne diyorduk en büyük fener
benim izlediğim kadarıyla fenerbahçe üstün olan taraftı. trabzon sonlarda çok bastırdı ama hücumda yetersizdiler. iki takımda da golcü olmaması enteresan.
Samatta ya innaılmaz ayarım. Oyuna girdi. Takım kan kusuyor, pres yok, mücadele yok ve maçı bitirecek pozisyonu Valencia dan alıp yarrak gibi kullanıyor. Harbi siktirsin gitsin.
Her Selanik ziyaretimde Atamızın evinin yanında Pelkas'ın ailesini de ziyaret edeceğiz artık.
Totem yapmak için maçı izlememeyi tercih ettim, zira maçı kazanacağımızdan hiç ümidim yoktu ve maçı kazandık tebrikler fenerbahçem, hamsileri kızarttınız.
Çok şükür kazandığımız maçtır. Seviyoruz seni Fenerbahçe.
tamin ettiğimiz gibi başlamış oynanmış ve sonlanmış maçtır.

(#44473074)

yaa işte öyle yazılan entryi eksileyerek neticeden kaçamıyorsun demek ki. geçen hafta kaza kurşunu yedik göztepeden ama bu demek değil ki trabzon bizi yenecek. eğer ki gs ve göztepeye yenilmemiş olsaydık bugün çok net bir şekilde "şampiyon belli ikinci kim olacak" sorusunu sorardım burada. gene şanslar eşit ama o iki maçı kaybetmemiş olsak beşiktaş ile gs birbirini yerken biz 3-4 hafta kala şampiyonluğu ilan ederdik..
Seyircisiz oynamak yaramıyor Trabzonspor'a. O coşku gerekli mutlaka. Futbolcular iliklerine kadar hissetmeli.
fenerbahçe çaykur rize maçında fenere tereddütsüz çalınan penaltının trabzon olunca var'a bile gitmediği, wakaeme serdar pozisyonunda temas bile olmamasına rağmen faul verilip gollük atağın önlendiği ve maçın hakeminin rıdvan dilmenle yemek yemesinin hatırlanacağı maç olmuştur.

bu haksızlıklarla alın şampiyonluğunuzu başınıza çalın.
görsel