bugün

Chp Denizli milletvekili Teoman Sancar, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Büyük olasılıkla Muharrem ince'nin memleket hareketi'ne katılacak.

Haber:

https://www.hurriyet.com....ncar-istifa-etti-41751577

Ayrıca birkaç gün önce Sivas akıncılar CHP ilçe başkanlığı tamamen istifa etmişti. Yönetimden 52 kişi Muharrem ince'ye katılacağını belirtmişti.

CHP'nin ulu Önder Atatürk'ün değerlerini çiğneyip hdp ile aynı zihniyeti paylaşması nedeniyle istifalar sürecek gibi görünüyor.
bunlar iyi günler, chp için daha kötü günler yakında...
izleyin.
Sayın Melih Gökçe boş konuşmaz. Ben de merak ettim doğrusu neden istifa ettiğini.
kimse dersimli kemale bir ömür boyu katlanmak zorunda değil.
fakat istifa eden biri için olması gereken ahlaki davranış, milletvekilliğini de geri almasıdır.
PKK ile lgbt ile yan yana olursanız bitmeye mahkumsunuz.
Barajı geçemeyecek duruma gelecen Kemal bey barajı.
Aklını başına al.
Arkadaşlar çoğu kişi gibi ben de memleket hareketi için istifa etti diye düşündüm fakat eğer anlatılanlar doğru ise CHP içinde gerçekten büyük bir skandal yaşanmış.

Şu an kesin bir şey yok ama doğrulandığı takdirde CHP bu sefer fena çuvallayacak. Hdpkk ile işbirliği yapması zaten en büyük rezalet. Bir de taciz ve tecavüz skandallarına bu kez başka bir skandal eklenmiş olabilir.

Ayrıca memleket hareketi gönüllüleri açıklama yaptı. Teoman sancar'ın istifasının Muharrem ince ile ilgisi yokmuş. O halde durum vahim.
Chp milletvekili Engin özkoç doğalgaz zammı için yırtınıp gündem değiştirmeye çabalıyor.

Milletvekilimizi yedirmeyiz diyen mallar, siz siz olun babanızın oğluna bile kefil olmayın. Siyaset kirlidir. Ayrıca bu CHP içindeki ilk kaset ve tecavüz rezaleti değil.
Öyle geri döner falan değil. CHP'den Muharrem ince istifaları devam edecek fakat bu seferki istifanın bu konuyla alakası yokmuş.

Eğer doğruysa bu iş sadece Teoman sancar'ın istifasıyla bitmez. Çok feci iddialar dönüyor ve CHP yönetiminden ses seda yok.
la adam gay olsa once kilicdar cikar aciklar gay milletvekilimiz var heeey lgbti++++ halki diye. niye gay diye istifa ettirsinler adami. baska bir sey varsa vardir.
vay serhat vay neler dönmüş ya. ensar vakfı len aq.
melih gökçek istifa etti,
şu an ankara büyük şehir belediyesi bir çok konuda yargıya başvurdu,
iddalar o ki ; " büyük yolsuzluklar " olduğu söyleniyor.
böyle bir durumda yer yerinden oynamadı. o anka parklar dinazorlar yeri oynatamadı.
merakla bekliyorum , ne yeri oynatacak bakalım.