1. 1.
    Vay maşallah şanlı ecdadımıza dedirtir. isin ironik kısmı osmanlıcılara sorsan omrü at sırtında geçmiş sarayda olduğu vakitlerde de devamlı ok atma, güreş, at binme talimleri yaparmış hangi vakit 32 çocuk yapmaya zaman buldu acaba. Yoksa o cağlarda şu savaşlarda kullanilan parlak oğlanlar çocuk doğurabiliyor muydu?
    10 -16 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    32 çocuğu bir o kadar nikahsız cariye ile olan ilişkiden yapmıştır.

fazlası bile olabilir. cariyelerin ve çocukların sonu meçhuldür.

bu insan yani padişah ben halifeyim yeryüzünde allah'ın gölgesiyim demekte idi.

öyle bir allah'ın gölgesi idi ki kendi çocuğunu annesinin koynundan kucağından alıp öldüren bir gölge.

bir çocuk değil beş değil kaç olduğu belli değil.

nasıl bir zalimliktir ki bir çocuğu annesinin kucağında alıp gözlerinin önünde katletmek. işte islam halifesi.

konu ile ilgili ; işte, Kanunî Süleyman'ın evlât ve torun katli raporu (murat bardakçı-habertürk-16/02/2014)
    2 -4 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    musluğu sağlamdır.
    1 -2 ... being a dwarf
  4. 4.
    sürekli pompa amk. soran olursa sefere çıktı de kim bilecek.
    6 -2 ... true
  5. 5.
    Bazıları eksilemiş bazı gerçekler tatlı su milliyetçilerinin zoruna gidiyor herhalde.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    tohumları halka, toprağa değil cariyelere vermiştir.
    6 -1 ... cenkiss
  7. 7.
    müfte ve sonunda imamlarında nikah kıyma yetkilerinin verilmesi ile günümüzde başarılabilecek durum.

Özellikle Suriyeli ümmet vatandaşlarımız bu olayı gerçekleştirebilir.
    3 -2 ... izmir ne taraf
  8. 8.
    (bkz: amına koyayım ben onun çok ayıp etmiş)
    2 -2 ... erkekseniztekertekergelin
  9. 9.
    Adam her gün başkasıyla seks eyliyor. E az bile.
    3 -1 ... silgi yiyen kadin
  10. 10.
    Asıl ondan sonraki padişah kim onu merak ettiren durumdur.
    Düşünsene 32 kardeşin var hangisini bogdurucan da tahta geçecen zor iş ya. Sonra kız olanların sultanlık kavgası filan.
    2 -1 ... patronum