bugün

çimlerin durumunu merak edenler için, kombine almaya gittiğimde ben gördüm haşat olmuşlardı. öncelikle onu söyleyeyim.

onun haricinde atmosfer boşken bile şahaneydi. gerçekten üstüne titrenecek statlardan.

maça gelince güzel olacak. çekeceğiz nike yapımı formalarımızı şike, teşvik vs. diye unuttğumuz güzel sporu mabedinde izleyeceğiz.

her ne kadar ciddiyeti olmasa da ilaç gibi gelecektir.
salı günü bilet satışı başlayacak olan karşılaşma. insan bir sene önceki fiyaskoya rağmen yeni başlangıç nedeniyle heyacanlanıyor. bize düşen, öğlen mesai arasında en yakın biletix noktasına gidip biletlerimizi almak.
bununla beraber inter, real madrid ve daha bilmediğim büyük takımlarla maçları vardır galatasarayın. neden diye sorun siz de. genç fenerliller ve beşiktaşlılar. ama beşiktaşlılar sormasın zaten malum liverpool...

edit: lan tamam beşiktaş'a laf yapmam pek ağzımdan kaçmış.
iki dev takımın karşılaşması. galatasaray taraftarı sahaya inmez, ağlamaz böyle maçlarda, önemli olan da bu değil mi zaten.
bu sezon avrupa kupalarına katılamayacak olan galatasaray takımının taraftarlarını heyecanlandıran maçtır. ulan hazırlık maçı alt tarafı, neyin kafasını yaşıyorsunuz siz? *
2-0 veya 2-1 liverpool'un galibiyeti ile bitecek karşılaşma.
rakip değil liverpool kim olursa olsun nihayetinde hazırlık maçıdır ve bir hazırlık maçında en ucuz biletin 40 lira olması sezon için hiç olumlu sinyaller vermedi bana.*
geçen sezonun devre arasında 1.5 sezonluk öğrenci kombine kartı alan biri olarak heyecanla beklediğim maçtır.
deli gibi gitmek isteyipte bok çuvalı gibi işyerine yığılıp kaldığım için gidemediğim maç. lan patron izin verseydin geberirdin demi. bide Galatasaraylı olacan utan. (bkz: seninde ciğerin yansın) yada (bkz: izin vermiyomuş bak ite hele)
Bol gol olması beklenen ve izlenemicek maçtır.
liverpool'dan rahatlatan açıklama: istanbul'a galatasaray ile oynamaya geliyoruz.
anasını düdüklediğimin biletix'ine senelerdir küfür ettiğimi hatırlatan karşılaşma. senelerdir küfür ediyoruz da ne değişti? bi sikim değişmedi.. değişen tek şey bizim küfürlerimiz. siktiğimin yasal karaborsası! hazır futbolda genel bi temizlik başlamışken şu pislikleri de temizleseler çok şukela olacak..
2 biletin elimde arkadaşların sayesinde paket gibi kaldığı maçtır. *
hayrettinyapma ile tribünleri estireceğimiz maçtır.
liverpool liverpool liverpool yankılarını simdiden duymaya basladık.
elimdeki kombinemle saatleri saydığım maç.
maçı hangi kanalın vereceğini merak ettiğim maç.
izlemek için adam öldürebileceğim maç. ama aynı akşam saat 5te diferansiyel sınavım varken, 15 yaşındaki kardeşimin maça gidiyor olması, hem de en taşşaklı yerden beleş bilet bulması şanssızlıkta yeni bir çığır açtığımın resmidir. gömün beni lan!
alt biter.
inter ile oynanan karşılaşmada ki 11 e yakın bir 11 bekliyorum. fakat tabi ayhan ın yerine ceyhun u bekliyorum. melo yu bence ikinci yarı alacak. çünkü daha fizik arkadaşlarının gerisinde olduğu için. eğer culio yu oynatırsa ki oynatmaz bence on numara orta saha olur. hem gol atma konusunda yaratıcı bir oyuna sahip olunur. sabri ile selçuğun önünde 10 numara pozisyonunda culio oynasa bence çok iş yapar. inşallah zevkli bir maç olur.
28 temmuz 2011 de Liverpoolumuzun gs yi folloş etmesiyle sonuçlanacak maçtır.
you will never walk alone.
formamı hazırladığım maç.yol biraz uzun sürecek ama galatasarayımız için değer.
içimizdeki liverpool taraftarlarının çoştuğu maç. her şeye inat peşindeyiz!
pegasus üst tribününde yerimi alacağım galatasaray ruhunun geri geldiğinin belgesi olacak ilk maçtır. tribünlerin tıklım tıklım olacağı maçtır aynı zamanda.
(bkz: orayı yıkarlar)
başlar başalmaz i olandan istediğim maç.