1. ?.
  o tarihte türkiye'de olamayacak bedbahtlar icin dünyanin en kötü haberlerinden biri. son 2-3 yilda türkiye'de bas gösteren yabanci konser cilginliginda son nokta. echoes production'i kutluyor, basarilarinin devamini diliyor ve oturup afiyetle kafamizi yiyoruz. david coverdale lan! oha!

  edit: ilk 1000 bileti satilmis.
  2 ... aftermath
 2. ?.
  ilk bin kişiye 50ytl. olan biletlerin zarrt diye bittiği, fakat halen 60ytl.ye de bilet bulunabilecek, allah'ın izniyle derhal gideceğimiz hoplamalı zıplamalı etkinlik.
  1 ... sally
 3. ?.
  iki paket sigara ile gidip muhtelif şarkılarda efkar dağıtacağım, yıllardır çektirdikleri çilenin,hasretin hesabını soracağım etkinlik.
  1 ... riggo
 4. ?.
  AYAKTA bileti: 66 YTL
  Sahne önü bileti: 112 YTL
  Vip area: 140 YTL - TÜKENDi

  18 YAŞ SINIRI VARDIR.
  18 yaşından küçükler ebeveynleri ile birlikte etkinliğe katılabilirler.

  Kapı Açılış - 19:00
  Konser - 21:30

  kaynak:biletix
  ... wolfshade
 5. ?.
  karaborsa fiyatından değil de normal aldığı fiyattan satabilecek fazla vip bileti olan yazar var mı diye sormak istediğim etkinlik
  -1 ... enterezan
 6. ?.
  pek çok insanın ağzı açık izlediği konser olmuştur. yıllardır tvde izlenen, pek çok yerde dinlenen adam ve arkadaşları istanbulu yaklaşık 100 dakika için sallamıştır. konserin süprizi ise take me with you yerine çalınan slide it in şarkısı olmuştur. geri kalan tüm parçalar live in the still of the night dvd'si ile aynıdır.
  ... slide
 7. ?.
  elimizdeki sahne önü bileti yüzünden sosyetik rockçılar damgası yesekte olsun, david coverdaleı tam önümde görmek herşeye değdi ama duffy nin saçtığı penalardan alamamakta bir o kadar içime oturdu. konserin son süprizi olan soldier of fortunela sanırım orada bulunan herkesin dizlerinin bağı tamamiyle çözülmüştür.
  ... onlymysoul
 8. 1.
  yaklaşık 110 dakika sürmüş 2006 yılının en sağlam konserlerinden biridir.

  konser sonrası david coverdale'in önünde duran setlist'i kapmış şanslı bir izleyici olarak tek kelime ile süper bir setlist ile geçmiş konserdir diyebilirim.

  burn/stormbringer ile giridkleri konserden soldier of fortune ile çıkmışlardır. türk dinleyicisi dikkate alındığında normal setlistte olan take me with you yerine slide it in'i çalmaları hoş bir süprizdi benim için. şöyle bir sırada akmıştır şarkılar. ( setlist önümde olmadığı için 1-2 hata olabilir. )

  burn / stormbringer
  slide it in
  love ain't no stranger
  fool for your loving
  is this love
  ready an' willing ( hit'n'run girişi ile )
  judgement day
  crying in the rain ( giriş )
  doug aldrich solo ( blues for mylene )
  tommy aldridge solo
  crying in the rain ( çıkış )
  give me all your love
  ain't no love in the heart of the city
  here i go again
  still of the night
  soldier of fortune

  normalde çaldıkları bad boys'u çalmamışlardır. onun yerine slide it in yer almıştır. böyle olunca da bad boys içerisinde geçen children of the night medleyini de dinleyememişizdir.

  konser sonrası sahne arkasına giren şanslı toplulukta olan slide kişisi coverdale hariç tüm amcalar ile tanışmış ve poster imzalatmıştır.

  konserde göze batan en zayıf yan ise seyircinin popüler şarkılar dışındaki şarkılarda bariz zayıf kalmasıdır. hele ki ain't no love in the heart of the cityde seyirciye uzatılan mikrofanda seyirci nakarat kısmını sallamış ama tutturamamıştır. coverdale böyle olunca da ( seyirci ile karşılıklı söylediği kısımlara girmeyerek ) bu şarkıyı kısa kesmiştir.
  ... slide