bugün

futbol kalitesi olarak zevkli bir maç olduğu söylenemezdi fakat iyisiyle kötüsüyle bir kaç şey dikkatimizi çekmedi değil.

maç içerisinde ki performanslarıyla, gökhan gönül ve emre yeteri kadar çaba gösterip , iyi oynadılar diye düşünüyorum. önder stoper mevkiinde, az maç tecrübesi olduğu için heyecanlı ve geriden attığı uzun ve kısa paslarda başarısız gözüktü fakat sonuca tesir edecek hatası yoktu, edu'nun yokluğunda 2-3 maç oynayabilirse toparlar. yine de edu'nun sakatlığının o kadar ciddi olduğunu zannetmiyorum. gökhan emreciksin ise 70'li dakikalar da oyuna dahil oldu ki bana kalırsa minimum bitişe 30 dakika kala alınsa daha iyi görebilirdik fakat tribünlerin tepkisi olumluydu gökhan'a, o da biraz heyecanlı gözüktü.

maç içerisinde ki pozisyonlara gelince, bursa'lı volkan'ın 18'in sağından gönderdiği füze , üst direk'te patladı ve kaliteli bir şuttu.
lugano'nun formasının çekilmesi ise penaltı ile cezalandırılmalıydı diye düşünüyorum.
televizyon da verildi mi bilmiyorum fakat maçın sonlarında bir pozisyonda guiza'nın forması da bayağı bi genişlemiştir.

tribünlere gelince eğlenceli olduğu kadar tiksindirici olaylar da olmadı değil, eğlenceli olarak bizimle yeni açık ( migros tribün demeye alışamadım bir türlü )arasında ki "sensiz hayat bir iskence, dilimdesin gündüz gece, satır satır, hece hece sampiyonsun Fenerbahçe" tezahüratı uzun sokluklu olarak döndü ve keyifliydi.

bursa'lı taraftarların maç boyunca torpil patlatması ( ki itliğin lüzumu yok, kim yaparsa yapsın lüzumu yok ) akabinde golü bulmamız ve 2. yarı ortalarında " ay ayol i.ne bursa i.ne bursa, ay ayol i.ne bursa i.ne bursa " tezahüratımız eğlenceliydi.

son sözüm de , trabzon maçında 6 aylık mahrumiyeti sona eren sefa ve yanında ki köpeklere , trabzon maçında da "kill for you" ile birbirinize girdiniz akabinde tüm stadtan siktiri yediniz ama uslanmadınız, bu çekirdeklik maçta bile keyif vermek ve keyif almak yerine, yine milletle dalaşıp, itlik peşinde oldunuz. siz taraftar değilsiniz " siktirin gidin artık ".
güizanın semih çıkarkenki alkış sesiyle göt olduğu maçtır.
maçı fenerbahçe 1-0 kazanmıstır.
semih'in, guiza'dan daha büyük futbolcu olduğunu bir kez daha gösteren maçtır. aldı, verdi, indirdi, pas yaptı, topu tuttu, şut attı, arkadaşlarını rahatlattı. daha ne yapsın. ee bide gol atarsa tadından yenmez.
ilk yarısı 1-0 fenerbahçenin üstünlüğü ile biten maç.
fenerbahçenin 1-0 one geçtiği maç.

edit:deivid attı.
35 dakikadır 0-0 devam eden maç.
genç fenerli semih in ilk 11 de kendine yer bulmasıyla, fenerbahçe taraftarı için rahat geçecek bir maç olmuştur.

daniel guiza nin da bu uyarıyı dikkate alıp adam olmasını temmenni eder, pendiksporluların ellerinden galatasaraylıların gözlerinden öperim.
fenerbahçe nin:

Volkan Babacan
Gökhan
Önder
Lugano
Carlos
Kazım
Selçuk
Emre
Vederson
Deivid
Semih

11 iyle mücadele edeceği müsabaka.
fenerbahcenin deplasmanda oynadigi mactir.

cakal edit: aa bursa taraftari daha cokmus, yoksa fener evinde oynuyormus. *
bir sezona beş karşılaşma sığdıracak olan iki takımın üçüncü karşılaşmasıdır. bu ne muhabbet böyle diyesi geliyor insanın.. *
2008-2009 fortis türkiye kupası çeyrek final ilk maçıdır.
şükrü saraçoğlu stadında oynanacaktır.
güncel Önemli Başlıklar