1. 1.
  ayıp etmişler. sonuçta izinli bir etkinlik, en başta marşı açmaları bile hata. saygı duymaları gerekirdi. işte bunlar yüzünden halkın devrimcilere olan bakışı değişiyor. salt saldırı amaçlı yapılmış, çok belli.
  3 -1 ... ben var yazar olmak
 2. 2.
  pkk piçlerinden kalır yanı olmayanların hain saldırısıdır.

  birde insanlıktan hatta insanlık anıtından bahsederler.
  3 -4 ... menntre
 3. 3.
  gül dağıtan insanlar genelde cemaatin elemanları oluyor, önce bu yanlışı düzeltelim. ha ama sırf gül dağıttıkları için saldırıldıysa yanlış bir harekettir elbette.
  2 -4 ... cany13
 4. 4.
  tkp li teröristlerin saldırısı. tek dertleri ortalığı karışırmak..
  6 -3 ... mendoza
 5. 5.
  saygısızlıktan başka birşey değildir bu adamlar neyin temsilcisi olursa olsun hangi cemaate mensup olurlarsa olsun orda bulunmalarının tek sebebi hz.muhammed(sav) adına birşeyler yapmaktır. peki bu pek demokrat pek modern insanlar napıyor geliyor standı yıkıyor ordaki insanları darp ediyor. bu mu lan demokratlık hani herkesin fikri kendineydi? o kampüsün önünde incilde dağıttılar ama kimse saldırmadı.
  3 ... sweetmisery
 6. 6.
  zorbalığın dik alasıdır. 1 mayıs'la da alakaları yoktur böyle şerefsizlerin. 1 mayıs işçinin bayramıdır, zorbaların değil.
  1 ... kabile reisi
 7. 7.
  hoşgörü masallarının sonunu hazırlaması bakımından iyi olmuştur. umarım yaygınlaşarak devam eder...
  -1 ... tahin ile pekmez
 8. 8.
  müslüman öğrenciler nasıl bi tabir? saldırıya maruz kalanlar müslümanda saldıran kitle hristiyan veya musevi mi? öncelikle başlık yanlış.

  ikinci olarak tkp ve öğrenci kollektifleri nin böyle bir saldırıyı gerçekleştirmesi yanlış. agd lilerin görüşlerine ben de katılmam. ama sırf bu yüzden böyle bir saldırıyı da haklı bulmam açıkçası. ancak bundan önce agd lilerin iü de tkp tkp lilere yönelik yapmış oldukları saldırıları da bilmeyen varsa hatırlatmak isterim. şu an bunu kınayan yazarların o saldırıları da kınamalarını beklerdim. ama ne yazık ki böyle bir tepki göremedik kendilerinden.
  ... 1977
 9. 9.
  müslümanlara yapılan saldırı(ymış).
  "gül dağıtan insanlar genelde cemaatin elemanları oluyor, önce bu yanlışı düzeltelim." denildiği için saldırının uygun bulunduğu düşünülmüş bazıları tarafından. halbuki devamında "sırf gül dağıttıkları için saldırıldıysa yanlış bir harekettir elbette." kısmını okumaz bu kişiler. işlerine gelmez çünkü.
  ben sadece başlıktaki yanlış anlamayı düzeltmeye çalıştım. aç adam gibi "28 nisan 2011 cemaat öğrencilerine saldırı" diye. neden gizliyorsun ki? cemaat dediğin müslümanları temsil eden bir kitle mi? onlar müslüman ben değil o zaman? bana üniversitede filan saldıran olmadı hiç mesela. ama senin anlatımına göre bazı insanlara sırf müslüman olduğu için saldırılıyor. geçin bu hikayeleri dostum. ben bu ülkede müslüman olmadıkları için saldırılan gördüm ama müslüman oldukları için saldırılan görmedim açıkçası.
  önce adam gibi okumayı öğrenin sonra eleştirin. sanki adamlara saldırmayı onaylamışım. ne mal adamlar var ya.
  1 -2 ... cany13
 10. 10.
  bu tiplerde pkk piçleri gibi gebertilmesi gerek.

  ülkenin en büyük sorunu bu yaratıklardır.
  3 -2 ... menntre