bugün

Hafta sonu Sokaga çikma yasaği seyahat kısıtlamalari ve diger yasaklarla ilgili yapilacak açiklamalardır.
30 dakikalık konuşmanın 28 dakikası cehape, kılışdaroğlu, imamoğlu şeklinde geçecektir. 2 dakikada da yasakları kaldırmış ise onları söyler. kaldırmamış ise kaldırmıyorum hükümet benim değil mi kaldırmıyorum ıhh ıhhh der konuşma tamamlanır.
ben ve damadım dünyanın 8. ci ve 9.cu harikasıyız

bu cehabeye 2 koyun versen güdemez, bay kemaaaalllllll

ehönömimiz çoh eyi.
Az önce başlayan açıklamadır. Hangi ülkeden bahsettiğini henüz anlayamadım ama dinliyorum balakım ne diyecek.
O iki cümleyi bile kurmadı adam.
bu cehape var ya bu cehape...
https://m.uludagsozluk.co...e%C5%9Fme-kararlar%C4%B1/
15 temmuz ve cehape geldi.
Yeni özellik açıldı:menderes.
görsel
Aćılıyoor açılıyoor 1 haziranda açılıyor.
Normalleştik hemi.
Her yer açıldı ama eğlence mekanları kapalı.
iran devşirmelerini hiç ama hiç ilgilendirmeyen açıklamalar olmasına rağmen, sırf buraya atalarının Şahkulu ve Celali isyanlarını yaptıkları esnada hissettikleri kini ve nefreti taşıdıkları için zehirli düşüncelerini kustuklarını gördüğümüz başlıktır.

Sayın ve saygıdeğer cumhurbaşkanımız bugün sanırım normalleşme süreciyle ilgili açıklamalar yapacak ve pub, bar vb. yerlerin açıldığını halka duyuracak. Tabii maske ve belirli önlemler ile birlikte.

edibüdü;

Öyle olmamış şansınıza küsün. isveç'te olsaydınız karantina gibi bir süreç yaşamadığınız için tüm yaşını başını almış akrabalarınız gözünüzün önünde geberdiğini görürdünüz. Bir de bu açıdan bakın.
o değilde millet nasıl sıkılmışsa 15-20 dakika o suratı ve o itici ses tonunu dinlemeyi göze almışlar helal olsun vallahi.

%80 tahmin edilen açıklamalar cehape falan.
beklendiği minvalde geçen açıklamalardır. bu başlık altındaki ikinci entry misal.

(#43415070) bazılarında cidden zeka problemleri var. ahlak falan kalmamış zaten ama zekada eriye eriye tükenmiş. ne oldu lan ? ne konuştu yalaya yalaya bitiremediğiniz adam. paylaşalım mı konuşmayı tekrardan belki 3204 defa izlerseniz beyninize biraz oksijen gitmeye başlar.
güncel Önemli Başlıklar