1. 1.
    https://twitter.com/RT_Er...tatus/1110894404603125760

twitter hesabından verilen süpriz yayın müjdesi.

muhtemelen "merhaba ben recep tayyip erdoğan sorularınızı yanıtlıyorum" tarzı bir etkinlik olacak.

yayın sonrası cumhuriyet başsavcılarının yoğun mesai harcayacağı şüphesiz.

muhtemelen de aktrollere önceden dağıtılan sorulara cevap verilecektir.

o yüzden çok da şaapmamak lazım.
    7 -1 ... inheritance vice
  2. 2.
    ekşisözlük de öyle bir yayın yapma şansı olmayınca bari twitter'dan yapayım demiş. *

enteresan tabi. *
    3 ... uzakyolun yolcusu
  3. 3.
    sosyal medyada da pırımtırdan mı alacak yanıtları acaba?

başlık özelindeki tek husus budur benim için..
    1 ... artificialhuman
  4. 4.
    emniyet ve yargı güçlerini zor günlerin beklediği yayın olacaktır.

- 6000 kapasitesi olan silivri ceza evine 58000 kişiyi sığdırdılar. metris yoğunluktan yıkıldı ağırlıktan magmaya doğru indi..
    5 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Giriş melodisi " Silivri soğuktur simdi " olacak olan bir konudur.
    ... paganviodio
  6. 6.
    Bir tane bile muhalif soru gelmedi.

Yayina katilanlarin soylediklerinin özeti; siz cok iyi bir lidersiniz, cok önemlisiniz, muhalefet tü kaka.

Eh bir tane kur sorusu geldi.onu da dış güclerle cözdü reis.

Faiz konusunda yine faiz sebeptir dedi oysa orada bir suru isletme ogrencisi de cok iyi biliyor ki maliyet enflasyonu icerisinde finans maliyetinin yeri , kur ve enerji maliyetine göre cok daha az. Ülkemizde maliyet enflasyonunun en büyük sebebi kurdaki ve enerji fiyatlarındaki artıs. Bu artıslar bize enflasyonda artıs olarak geri dönüyor.

Verimsiz bir yayın olmuş bana göre.kilit soru diyebilecegim soru yoktu. Özellikle hukuk sisteminin icinde oldugu durumla ilgili sorularda reisin cevaplarini merak ediyorum.

Mesela rahip meselesini, bu fakir gorevde oldukca onlari vermem dedigi alaman gastecileri sormanin mumkun olmadigi bir yayin ne kadar "demokratik". cumhurbaskani erdogan'a ; neden yargiya baski yapip şunu bırakmam, bunu salmam" diye aciklamalar yaptigini sormak isterdim. Boyle açiklamalar yapip nasil bagimsiz yargi diye soylemlerde bulyndugunu da..

iste genclerle bulusuyorsa bu sorular gelmeli. Öyle yok efendim mardine sunu yaptiniz, filistinden size çook selam getirdim, yok efedim muhalefet sizi kıskaniyor tarzi soylemlerin oldugu bir yayini kim ne yapsin. Ne amaci var bunun ? kameralari kapayin birbirinizi övün madem.

Ediit: şu soruyu görmedim. Dişe dokunur bir soru.hakkini yemeyelim bu arkadaşın.

(#41307207)
    1 ... hubel